Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A legjobb haveromnak minden bejön? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki mindkettőnknek tetszik de a haverommal jár Már az első találkozásnál már csókolóztak.Nekem meg ez nagyon fáj látni hogy ők ketten együtt vannak.Szal mit tegyek?Mert ha még egyszer együtt látom őket akkor biztos hogy megtörök.Ja és az első talin fel se ismerte csak én szóltam neki hogy itt van a városban és hogy talizzanak.Szal semmibe veszi.Még meg sem ismeri.Lehet hogy égő de nekem még soha nem volt barátnőm.
2011. jún. 18. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a tali után teljesen 0-nak érzem magam.Csak 1 senkinek.
2011. jún. 18. 19:41
 2/6 anonim válasza:
100%
itt vagyok neked én xD csak poén volt, ne vedd komolyan xD :D amúgy meg sajnos nem tudok ebben tanácsot adni :( velem ilyen nem volt, és egy ismerősömmel sem szal sajnálom :( amúgy meg nem égő h nem volt még bnőd, én 15 éves csak vok de nekem pasim nem volt még :S max mond meg a haverodnak h ne hozza a csajt amikor veled van, bunkóság de mást sajna nem tok mondani, tényleg bocsi :((
2011. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz azért. :)
2011. jún. 18. 19:49
 4/6 anonim válasza:
Ne találkozz velük ha nem bírod nézni... mond hogy elfogaltságod van.. keress új barátokat,. Ha meg senkinek érzed magad változz meg, legél olyan amivel többnek érzed maga :D válts stílust pl.: bmx-el a bmx-es pasiakt sok csaj bírja (kivétel van)
2011. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mimano ***** válasza:
Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni! Próbáld túl tenni magad rajta, ne bánkódj, lesz még bőven barátnőd!
2011. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen helyzetben vagyok. Az egyik legjobb haverom összejött azzal a lánnyal,aki nekem régóta tetszik. Mellesleg mindketten az osztálytársaim. Ezért örülök, hogy vége a sulinak, legalább nem látom őket szeptemberig. De eközben meg magányosnak & egyedül érzem magam. Jelenleg én se tudom mihez kezdjek. Valami csak fog történni ...

14/f

2011. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!