Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány szerelmet valott a legjobb haveromnak, ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Az egész a házibuliban történt. A kiszemelt lánnyal, elég sokat beszéltünk msnen keresztül, egy parkban ismerkedtünk meg előtte. A házibuli napját mindennap egyre jobban vártam, annyit beszéltünk, volt mikor este 5től este 11ig:) vagy több ideig. A buliban mindketten kerestük egymás tekintetét,láttam rajta, hogy ivott. Kikísérte a haveromat, akinek állítólag kint szerelmet valott. Persze, hogy kimagyarázta..Ilyen lánnyal nem is érdemes elkezdeni a kapcsolatot? Ott tartunk, hogy kimagyarázta nekem, regényeket írt, és hogy ivott, meg bánja. Nemtudnék neki hinni megint:/
2011. máj. 2. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Van ilyen, a haverod nyilván jobban vonzza.
2011. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Én nem bajlódnék vele tovább
2011. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:(
2011. máj. 2. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ne fecsérelj erre a lányra több időt.
2011. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Átvert egyszer is? Tagadta, hogy hülyeséget csinált?
2011. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha nem volt köztetek semmi,akkor nem tartozik neked bocsánatkéréssel sem, szerintem örülj, hogy foglalkozik azzal, hogy te mitgondolsz erről (magyarzkodik, stb)

ilyen ez az alkohol...

szerintem adj neki esélyt, megérdemli.. (és megéri, mert úgylátszik, fontos vagy neki valamilyen szinten)

am te és a lány mennyi idősek vagytok?

2011. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
15:40-nél a pont.
2011. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki esélyt..az emberek részegen hülye dolgokat csinálnak..
2011. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy a lány szerelmet vallott a legjobb haverodnak.
2011. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!