Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Máshol is nagyon tabutéma a...

Máshol is nagyon tabutéma a szex otthon?

Figyelt kérdés
Mert ha én anyát valami hasonlóról kérdezem, akkor nagyon ideges lesz és nem is válaszol
2010. okt. 11. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

54 éves anyámmal tabutéma a szex. A fél éves fiammal már nem lesz az.


Más korosztály, el kell fogadnod.

2010. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
nálunk sztem eddig sose merült fel,és nagypn úgy érzem nem is fog17F
2010. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát sajnálom, hogy így van. Szerintem egy szülőnek kutya kötelessége felvilágosítani a gyermekét. Engem annó felvilágosítottak és bármit kérdezhettem. Ugyanígy fogunk eljárni a fiammal is. Szerintem nem szabad, hogy tabu téma legyen, mert akkor majd máshol fog a gyerkőc érdeklődni, de az nem biztos, hogy jó.

Viszont itt akár kérdezhetsz nyugodtan, biztos fognak válaszolni.

2010. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azért kezdik egyre korábban a nemi életet a gyerekek, mert otthon nem beszélnek a szexről. Aki nem beszél a gyerekeivel a szexről, ne lepődjön meg ha a gyereke, már 14 éves kor előtt elveszti a szüzességét!!!
2010. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk sosem volt tabutéma, meg is látszik: kiegyensúlyozott kapcsolatom van, kiegyensúlyozott, szexuális élettel. Szerintem aki úgy nő fel, hogy a szex tabu, nem beszélnek róla, de még csak ki sem ejtik ezt a szót, annak nehezebb lesz kiépítenie egy ilyen párkapcsolatot.
2010. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Én annak idején örültem volna, ha tabutéma lett volna a szex. Az apukám pucéran járkált otthon, nyilvános helyen megjegyzéseket tett hangosan más nőkre az egész család előtt, szinte minden este hallottam a hálószobából kiszűrődő zajokat, 12 évesen szexuális segédeszközök tömkelege zúdult elém anyám szekrényéből...és még sorolhatnám. Mai napig kihat a saját életemre, emiatt nem tudom élvezni a szexet, olyan lelki nyomokat hagyott. A párom szerencsére megértő, de azért elég szánalmas dolog ez:(

24/L

2010. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nem az :)

14/L

2010. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Félig igen, félig nem.

Anyával egyáltalán nem lehet róla beszélni, apám kifejezetten szereti ezt a témát.De szerintem bunkó módon semmi előzetes nélkül megkérdezte,hogy lefeküdtem-e a volt barátommal. :S

12 éves korom előtt megtudtam mi folyik mellettem, mikor egyik este fölébredtem ki a WC-re, anyáék meg ott tevékenykedtek mellettem.(anyáékkal aludtam, mert féltem különszobában,külön ágyon)Azóta már különalszok, és apámtól undorodom, megölelni sem ölelem szívesen.

2010. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hááát...ezt anyu néha felhoza de csak nagyon óvatosan, semmi tárgyilagos dologgal...De a qrvákról pár éve kifelytette a véleményét!!xD
2010. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hááát mivel én még csak 13 vagyok, annyira még nem..de például ha tv-t nézünk, akkor nem mondják hogy takarjam el a szemem, és simán beülök a szüleimmel 16-os filmekre a moziban..anyukám viszont felvilágosított mindenről, és ha kérdésem van, válaszol rá. szerintem ez éppen elég az én koromban :D
2010. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!