Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem gáz ha nem otthon volt az...

Nem gáz ha nem otthon volt az első szex hanem extrém helyen és úgy hogy egyáltalán nem terveztük hogy megtörténik?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel múlthét hétvégén voltunk kirándulni a hozzájuk közel lévő erdőben,nagyon szép lány és én szokás szerint beindultam rá és kissé rámásztam ami egészen petting,orálig ment persze olyan helyen amerre senki nem járhat aztán úgy alakult hogy megtörtént az első ami nagyon jó volt főleg hogy ő szoknyában volt így nem volt nehéz dolgom:)Viszont utólag beugrott hogy végülis nem a megszokott esti gyertyás ágyban lévő első alkalom volt,így is romantikus volt mert erdő,napsütés,madárcsipogás...stb de érdekelne hogy mások hogy gondolkodnak erről.

(Úgy volt első alkalom hogy én voltam szűz bnőm már nem)


2011. ápr. 24. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nektek gáz? Csak ennyi számít, más véleménye nem...

Remélem azért, hogy annak ellenére, hogy nem terveztétek, védekeztetek.

2011. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha spontán jön, az a legjobb..

Nem jó mindig előre tervezni.

És megtörtént, élveztétek- ez a lényeg!

2011. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze...bnőm már egy ideje elkezdte szedni a fogamzásgátlót.
2011. ápr. 24. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, sőőt.. örültem volna neki h én extrém helyen veszettem volna el. :)
2011. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyén válogatja, ki mennyire bevállalós... én se párnák közt gyertya fényben vesztettem el (ahogy mindig is megálmodtam) amit eléggé bánok és soha senkinek nem mondanám el hol és hogy történt, viszont az jó volt hogy azzal esett meg akit szerettem

Én nem érezném jól magam sem erdőben sem parkban sem utcán xD Azért remélem védekeztetek :D

18/L

2011. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én párom hídon akarja csinálni!!!

de mindig csak otthon csináljuk! :D

2012. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, örülj neki, hogy ilyen emlékezetes volt!

Hány évesek voltatok? Neki hanyadik partner voltál?

Elmondtad előtte, hogy száz voltál? ;)

2014. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!