Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves Budapestiek ti hova...

14 éves Budapestiek ti hova jártok bulizni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 22:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
18%
Te még babapartykra járj ne szórakozóhelyre!
2010. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( Jelenleg egyik 12 éves ribibarim sem terhes szóval nincs aktuális poronty, h partyztassuk :(( De majd szólok Krisszecskémnek h kiment a divatból a gumi meg úgysem lehet kapni neon pink flitterest szóval hadjuk...Akkor majd talán a baba születésénél amitől totál sokba leszek és felteszem vagy 10x Gykra h terhes vagyok-e meg mindenkivel lájkoltatom féjszen nah szóval majd a gyerköcnek rendezünk egy partíít aztán meg bízuk anyucira és megyünk tovább:)))
2010. okt. 12. 23:27
 3/40 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem még várj 1-2 évet a bulizással!
2010. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
hm. sztem félre olvastátok a kérdést. Nem az volt, hogy "Mehetek-e már bulizni 14 évesen?"hanem az, hogy "14 éves Bp-iek ti hova jártok bulizni?" :) Am nyugimár nem szét inni meg szívni akarom az agyamat hanem táncolni és pasizni a bnöimmel. 11-ig kb. :D Ha inni és szívni akarnék nem kérdezősködnék, ott az utca a bandázások, a házi bulik. Ezeket ismerem... Nem is vágyom rájuk. Szórakozó helyen viszont nem jártam. És pénteken v szombaton havi 1x esetleg 2x elszeretnék menni a bnöimmel valahova ahol lehet táncolni és bulizni és olyan 14-18 éves korosztály jár. :) Pl. ZP, de oda kell ZP kártya ami nekem és a bnöimnek sincs. Normális kérdésre légyszi olyan válaszokat adjatok amivel jutok is vmire.Köszike:)
2010. okt. 13. 12:37
 5/40 anonim ***** válasza:
64%
14 éves kisgyerekeket gyakorlatilag sehová nem engednek be ilyen szórakozóhelyekre, maximum ha nézel ki annyira jól, hogy ne kérjenek személyit. Maradjatok a házibulinál vagy sulibulinál.
2010. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Háhh... 14-15 évesek véleményére vagyok kiváncsi. 1 sulibulik hát no comment... Házibulikat nem rendezhetünk mindig meg hát ott nem lehet ismerkedni kiv. ha ilyen nagyobat csinálunk olyanok meg ritkán vannak.
2010. okt. 13. 14:02
 7/40 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok : Zöld Pardon, Gödör. Ezek még normálisabb helyek.
2010. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
69%

15 vagyok, de sehová.

Hoppá, te jó ég, most mi lesz !??

2010. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%
Én nem igazán járok, de az osztálytársaim a Gödörbe, a ZP-be és melegbárokba szoktak menni, hogy melyikbe, azt nem tudom. Meg otthon tartanak bulikat, szóval valakinél összegyűlnek és amolyan elit diszkó hangulatot teremtenek.
2010. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Melegbárokba?:O:O Hát őő nem mondok semmit. Gödör tippért köszi :) Akk. lehet h oda fogunk menni.

16:39es: megnyugtatlak asszem nem halsz bele, de orvossal nézesd meg azért magad. Egészség a legfontosabb..

2010. okt. 13. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!