Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, mert a 12 éves...

Mit tennétek, mert a 12 éves fiam csak akkor hajlandó megmozdulni vagy bármilyen kérésnek eleget tenni ha legalább 5x szólunk vagy rá kell eréjesen szólni?

Figyelt kérdés
Kicsinálja az idegrendszert rendesen. Az apja vagyok de sokszor feladom a vele való kommunikációt és inkább nem kínozom magam.
2023. júl. 20. 06:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Talán nem mindent azonnal akarnék, mert nekem se tetszene, ha valaki csak úgy hírtelen elrángatna valahova, mikor én épp valamit csinálok.


Te lehet, hogy már 1 hete eltervezted, hogy le kéne nyírni a füvet, de erről nem ártana azt is tájékoztatni, akivel csináltatnád.


Neked hogy esne az, hogy a nyaralásod közepén, mikor tegnap eltervezted, hogy ma csak medencézni s napozni fogsz, a feleséget odaállítana, hogy mosogas el, teregesd ki a ruhákat és porszívózd fel a házat? Nem, nem ér el 2 nap múlva, mikor vége a nyaralásnak, most azonnal csináld meg. Ne kelljen többször szólni.

2023. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
A gyerek ne döntse el önállóan, hogy ma nem tereget, csak medencézik. Ahogy ha lehet te se, mert így a kedves feleségednek már nem lesz választása, hogy megint mindent ő csinál meg.
2023. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
tudod ha az ember ilyen idegbeteg arcokkal nő fel, egy idő után egyszerűen megszokja, hogy a pofázást ordítozás követi... mintha csak az apámat olvasnám, az is folyamatosan hisztériázott meg üvöltözött, mert hogy rá oda kell figyelni. én meg bementem egyszer az öcsémhez, megvártam míg felveszi a szemkontaktust, leveszi a fejhallgatót, megkértem, hogyha végez azzal amit éppen csinál, csinálja meg azt is amit kérek, erre ő megcsinálta. nem kell mindig idegbetegeskedni, lehet emberkén is kezelni a nálad fiatalabb emberi lényt.
2023. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Saját sztori:

Sanyikám kérlek menj el a boltba!

Jó.

Vegyél...

Igen.

Itt a szatyor

Aha.

Meg a pénz

Jó.

Akkor mégy?

Felriad: Hová?

Csak röhögtem.( Harmadik gyerek.) Üdv a klubban.

2023. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!