Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az anyukád hány éves korodig...

Az anyukád hány éves korodig volt bent a fürdőszobában miközben fürödtél?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 11:05
1 2
 11/20 gabor49 ***** válasza:
90%
talán 6
2023. aug. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
7-8 éves koromig max.
2023. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 7 éves és maga fürdik. Egyedül a hajmosásban kell neki segítség.
2023. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Koszii
2023. aug. 3. 20:59
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Engem tök sokáig apukám fürdetett/törölt meg. Imádtam :) (de tényleg, aranyos volt tőle meg mindig vicceskedtünk közben.) Olyan 7-8 éves koromig, utána már teljesen egyedül fürödtem, szóval nem jártak be megnézegetni.

Egyébként sem nagyon jártak be, én vagyok az aki szeret együtt fürdeni, meg beszélgetni fürdés közben, szóval engem nem zavarna az sem ha benyitogatna. Az együtt fürdés tök buli. Persze ha valakinek ez nem fér bele, az is tök oké, mindenkinek megvannak a saját határai, nekem ilyen nincs.

2023. aug. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
#15 vagyok, még a nagymamámmal is együtt pancsiztunk, ameddig elfértünk a zuhanytálcában. (Mondjuk még középsulisként is néha, mert vicces volt)
2023. aug. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
9 és 10 évesek a gyerekeim, időnként megkérnek, hogy fürödjek velük. Sőt, ők nem egy magukat takargatós fajták és otthon én is simán ledobom a törölközőt előttük és öltözök fel. Ezt látják pici koruk óta, valsz ezért nem szégyenlősek ők sem. Én már többször mondtam nekik, hogy amint azt érzik, hogy ez sok nekik, pl ne menjek be miközben fürdenek stb akkor szóljanak, és nyugi, fognak is szólni. Sokszor ők kérik, hogy üljek be a fürdőbe és beszélgessünk amíg fürdenek. Amíg nem voltam anya addig azt mondtam volna ezekre, hogy fú de gáz az ilyen szülő... Most hogy benne vagyok nem tartom gáznak de folyamatosan biztosítom őket abban, hogy egy szavukba kerül és változtatunk bármin. A nagyobb még nem kamaszodik, lehet hogy amint elkezd kamaszodni, testileg is érni, változni fog a helyzet. Férjem teljesen az ellenkezőnk, ő soha nem fürdött a gyerekekkel, soha nem mutatta magát nekik meztelenül, hozzá nem nyitunk be amikor fürdik, a gyerekek soha nem látták pucéran, ez is teljesen normális és elfogadjuk.
2023. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2023. aug. 7. 12:06
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Más az, ha fiú vagy vagy ha lány.

Én fiú vagyok, 5/6 éves koromig, 5 éves húgom meg az anyám fürdeti.

Tehát családon belül is lehet különbség.

Nemi szerv ellenőrzés más téma.

2023. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
olyan 7-8 éves koromig F
2023. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!