Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az anyukád hány éves korodig...

Az anyukád hány éves korodig volt bent a fürdőszobában miközben fürödtél?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 11:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
SOHA.
2023. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

1#

Azèrt azt kètlem hogy 4 5 èvesen egyedül fürödtèl. Èn kb olyan 7èves koráig mentem be a lányomhoz.

2023. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem emlékszem.

De a nagyobb lányom már 4 éves korától egyedül fürdik. A hajmosásban kellett segítenem csak, és a ki be szállásban.

Egy ideje (kb 6 éves kora óta) csak zuhanyzik. Ezt teljesen egyedül már csukott ajtó mögött.

Nem szégyenlős még (nyáron simán képes a medencében pucéran pancsikolni a kertben) Szerintem csak megszokás mert mi mi is így csináljuk.

2023. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. aug. 2. 11:38
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
A hátamat még mindig ő mossa, ha úgy van. 22
2023. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
7-8 max
2023. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Mi egy "szabad szellemű" család voltunk, ahol "nem tabu a test", meg a többi bullshit, ami a gyakorlatban azt jelentette, hogy a privát szféra egy ismeretlen fogalom volt. Anyám szerint akiben csak az igény is felmerül, hogy legyen valami magánélete, az beteges. Engem eléggé zavart, de a szabad szellem nem terjedt ki arra, hogy véleményem lehessen, úgyhogy anyu 20 éves koromig, amíg el nem költöztem otthonról, simán bejárkált.

Apu kb. 10-11 éves koromig, amíg el nem kezdtem látványosan nőiesedni.

A mi családunk nem ennyire "szabad", úgyhogy a lányomat olyan 6 éves koráig felügyeltem fürdés közben. 10 éves kora óta magára is zárja az ajtót, úgyhogy azóta kezet mosni se megyek be, és szerintem ez teljesen rendben is van így.

2023. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem apukám jött be mindig segíteni, 10 évesen még ő mosta a hajam. Utána már nem volt rá igényem. 32/N
2023. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Nekem anya 15-16 éves koromig bejárkált. Sokszor elhúzta a zuhanyfüggönyt, hogy beszéljen velem. Már korábban is említettem, hogy zavar, de leszarta. Amikor 2-3 alkalommal végig hátatfordítva, rövid, lerázós válaszokat adtam végre észrevette magát.


Apa sose volt benne a fürdetésben, nagyon ritka, extra eset kellett, hogy segítsen. 6 eves koromra ez a minimális is megszűnt.


L

2023. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2023. aug. 3. 00:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!