Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kellene tennem? Lógjak el?

Mit kellene tennem? Lógjak el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 13 éves lány vagyok 7. osztályos.

A problémám az lenne hogy nagyon béna vagyok testnevelésből és emiatt sokszor gúnyolnak. Tavaly majdnem 2-es lettem még egy bukfencet sem tudok megcsinálni. Labdajátékokban sem vagyok valami jó és amikor a tanár csapatokra osztja az osztályt egyre többet hallom azt hogy 'Óó már megint velünk van!' vagy 'Ilyen béna is csak te lehetsz te ***' és még sokkal csúnyábbakat is de azokat nem írom le mert felismernének.

Gondoltam már arra hogy lógok a tesi órákról. Szerintetek ez jó ötlet?

Tudom hogy ez nagyon hülye kérdés de nem tudok mást tenni.


2010. okt. 15. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

sz@rd le őket


nem jázminnak hívnak?

2010. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne lógj el, mert azzal csak igazolatlan óráid lesznek, aminek a szüleid nem hinném, hogy örülnének... ui. még a családi pótlékot is megvonhatják bizonyos számú igazolatlan óra után. Inkább kérd meg a tesitanárt, hogy gyakorolhass tanítási időn túl, esetleg segítsen neked a gyakorlásban... a legtöbb tanár biztosan pozitívan állna a dologhoz...
2010. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kérj felmentést tesiből ha ennyire nem akarsz :/
2010. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Nem Jázmin vagyok. Miért kérded?

2010. okt. 15. 17:46
 5/15 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszi
2010. okt. 15. 17:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem akarok ellógni de nem tudok mit tenni. A tanár meg egy hát hogy is mondjam nem túl kedves...
2010. okt. 15. 17:50
 7/15 A kérdező kommentje:
*meg, hát
2010. okt. 15. 17:51
 8/15 anonim ***** válasza:
ja csak azért kérdeztem mert a mi osztályunkba is van hasonló gyerek mint TE
2010. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy ezt könnyebb mondani, de ne figyelj oda rájuk.Különben engem is állandóan cikiznek.Volt már, hogy tesiből, de azét is, mert jó tanuló vagyok.Különben én is 7.-es vagyok.

És a tanár hallja ezt?Ha igen, miért nem szól rájuk?

Nálunk azért mert cikiztek, meg nem hagytak békén egy gyereket, az osztályfőnök nagyon dühüs lett, és (azt hiszem) intőt kaptak.

2010. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A többiek csak azt tudják piszkálni, aki hagyja magát. Legyél határozott, és mintha meg sem hallanád. és ezt nem csak mondom..sajnos volt már hasonlóban tapasztalatom..:/ hajrá ;) (Szintén 13/L)
2010. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!