Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kishúgom barátnője feljött...

Colic kérdése:

A kishúgom barátnője feljött hozzánk játszani és mondta hogy a tesójának ma van a szülinapja és mondtam hogy jó, de kb4×ismételte meg, nem tudtam mire vélni. Talán azt várta hogy küldjek neki egy tábla csokit? Ilyen esetben mit kellet volna tennem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a barátnő??lehet csak "dicsekedett"...ők még nem azért mondják h adj vmit...
2011. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves volt a kis barátnő, de szerintem csak egyszerűen örült neki, hogy a tesójának szülinapja van, a rokonságban az összes gyerek örül ha szülinapos van, mert akkor vannak vendégek, sütemények ja és a TORTA, szerintem nem gond ha te nem küldtél neki semmit, ne aggódj
2011. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!