Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj ha nem hívom a nyaralás...

Baj ha nem hívom a nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

a kamasz gyerekem most fog menni apukájával először nyaralni külföldön. mi most voltunk nyaralni, apja minden nap hívta 1x. ez baromira zavaró volt, mert itthon heti 1x felhívja és ennyi, a gyerek magától meg nem is hívja. nekem ez nagoyn rosszul eset, mert ez a nyaralás 4 napos volt és csak rolunk szólt, ő meg hol a közös vacsorába, hol a társasjáték esténkbe, hol a nyugis pihis filmnézésbe "rontott" bele. én mondtam a gyereknek, hogy nem fogom hívni a nyaralás alatt, mert nem tudom mikor mit csinálnak és nem akarom megzavarni őket. ki bírom azt a 3-4 napot. ha ő szeretne, bármikor hívhat, nagyon szívesen meghallgatom az élménybeszámolót meg videózhatunk is, hogy mutassa meg hol van, de nem fogom hívni meg írni se neki. úgy gondolom ez az ő nyaralásuk és szeretném ha jól érezné magát. mert mikor az apja hívta őt, akkor mindig forgatta a szemét, hogy minek hív megint...

szerintetek jól látom, ha nem "akarom" felhívni nyaralás alatt?


2023. aug. 16. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Jól látod.
2023. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Mégha fwlhívni nem is, de napi egy üzenetváltás (sms, messenger, email) belefér.
2023. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Üzenetváltás azért belefér, az nem zavaró, hisz órákkal később is tud válaszolni, amikor már ráér és akkor írhatod neki, hogy hívjon, ha szeretne és amikor alkalmas. Egyébként napi szinten egy kamaszt szerintem már nem kell/érdemes zaklatni, hogy mi volt az ebéd és hol voltak. Ha kedve van mesélni, fog jelentkezni. De az is érthető, ha a szülő kíváncsi :)
2023. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Nekem fura, hogy nem félted (utazás, tenger, stb.). Én megkérném, hogy ő hívjon fel, amikor alkalmas. Csak egy percre, hogy minden rendben.
2023. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mitől féltsem? 17 éves, apjával megy. ugyanúgy vigyázz rá mint én. persze van bennem egy félsz, de hát el kell engednem. persze hogy mondom neki hogy ő jelentkezen. de az apjával lesz nem barátokkal vagy hasonló.
2023. aug. 16. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ok. Te így gondolod, én meg nem. A szüleim is felhívnak, amikor hazaérnek tőlünk, vagy a férjemmel is felhívjuk egymást, ha külön megyünk munka miatt valahova.
2023. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
6# de ő nem egyedül megy...ha bármi lenne az apja ott van...tok
2023. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Elküldtem véletlenül...szóval tök nem ugyanaz...
2023. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Jól gondolod. Legközelebb mikor ti mentek, meg némítsátok le a telefonokat.
2023. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 GJLarsFan válasza:
78%
Szerintem sem baj. Amikor én vagyok a nagyszülőknél (ami általában 2-3 hét), akkor sem szoktuk mindegyre hívogatni egymást. Meg amikor Görögországban voltam, akkor sem tartottuk nagyon a kapcsolatot. Így legalább egyszerre el tudom mesélni az élményeket! ;)
2023. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!