Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mindenki őt szereti?...

Miért mindenki őt szereti? Mit csináljak hogy engem is szeressenek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban. Mindenki őt szereti és vele akarnak lenni. A fiúk és a lányok is. Szép, gazdag és divatosan öltözködik. Ő is olyan cuki muki típus. Gyönyörű szép szőke haja van és rettentő kedves mindenkivel. + az a srác is bele van zúgva aki nekem is tetszik. Én pedig teljesen csúnyának érzem magam mellette. Ha nincs ott akkor van egy kis önbizalmam de amint meglátom hogy ő milyen tökéletes én meg nem elszomorodom. :( Engem senki nem szeret az osztályból se a másikból. Mindenki szerint unalmas és okoskodó vagyok. Mit csináljak hogy ne legyek féltékeny arra a lányra és hogy engem is szeressenek?

14/L


2010. okt. 15. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem is volt egy ilyen lány az osztályban, felnéztem rá.Szép volt, csinos, élsportoló, tökéletes alakkal. Én még kialakulatlan kislány voltam, kissé dundi.Aztán elteltek évek, és a 25 éves osztálytalálkozónkon elbeszélgettünk, és elmondta, hogy ő milyen irigy volt rám mindig, amiért én teltebb voltam, és hogy mindig olyan szeretett volna lenni, mint én. Vicces, nem? A szépség BELÜLRŐL fakad.
2010. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Légy te is vele
2010. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért olyan fontos, hogy téged is mindenki szeressen? Arról nem is beszélve, hogy ez nem szeretet. Rajongás, vagy kedvelés. Az én véleményem az, hogy akiket mindenki kedvel, azok általában elég magányos emberek. Mivel mindenki mindig csak mosolyog rájuk, és te azt írtad, hogy "Szép, gazdag és divatosan öltözködik" honnan tudhatná, hogy ki az aki tényleg őszintén közeledik hozzá. Tényleg erre vágysz? Hogy ne tudd, hogy kiben bízhatsz? Nem elég, ha van egy, vagy két barátod, akivel meg tudod beszélni a dolgaidat?


28 éves

2010. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ő egy kis állszent. így könnyebb elmagyarázni:


te: jaj, de állat a ruhád!


ő: kösz a tied is.


te: nem jössz xy-t csinálni?


ő: de megyek az király lesz.


te: akkor délután


ő: rendben


ezalatt ezt gondolja magában:



te: jaj, de állat a ruhád!


ő: persze, hogy az, de rólad ez nem mondható el


te: nem jössz xy-t csinálni?


ő: jaj maradj már az marhára cinkes


te: akkor délután


ő: megvesztél? az annyira nem menő. inkább szállj le rólam


és mivel ő az alfa mindenki rá hallgat. ebből kifolyólag, ha ő azt mondja, hogy te "unalmas és okoskodó vagy" akkkor a többi birka is azt hiszi majd.

2010. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Hatalmas önbizalom hiányom volt ilyen lány miatt. De aztán elkezdtem megvenni az olyan ruhákat amiket mindig is akartam, festettem a hajam elkezdtem sminkelni, sportolni, társaságba járni. persze én 16 éves voltam. :))Nőtt az önbizalmam ezektől.
2010. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyél annak a csajnak a legjobb barátnője ! Ha a végén úgy gondolod hogy megérdemli lökd le a tronról :D !
2010. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Eddig még 1 osztályba sem tudtam beilleszkedni. Van 1 lány az osztályból, nagyon népszerű. Mielőtt 1 suliba kerültünk, pár hónapig barátok voltunk, utána már nem. Most az egész suli odavan érte. És azért is irigy vagyok rá, mert tavaly új ofőt kaptunk. Elmentünk 2napos osztálykirándulásra, ő meg végig vele volt és összebarátkoztak. Én is akartam barátkozni az ofővel, de ezt a nyomulós módszert nem tartottam jó 5letnek. Most a rajztanárral próbálok barátkozni, ő meg mindig ott van és próbálja ezt a tervemet is tönkretenni. :( 15/L
2010. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyanaz a bajom, mint a kérdezőnek! :'(

tiszta depis vagyok, de más okai is vannak

2010. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne foglallkozz vele huzodj a vackodba. ugyis elballagtok és nagy ivben fogsz rá ----ni.

ja és utána 1-2 évvel ő fog majd neked parolázni.

2010. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!