Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kisebbik lányom összeveszett...

A kisebbik lányom összeveszett a legjobb barátnőjével, és nagyon kivan. Hogy vigasztaljam meg? Ki fognak békülni?

Figyelt kérdés
Első osztálytól kezdve a legjobb barátnők voltak, most hatodikosok. Ez az első komolyabb veszekedésük.

2023. aug. 26. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Tudatosítani kell benne, hogy a médiából sugalmazottakkal ellentétben a barátok jönnek-mennek, nincs olyan, hogy bff.

Konkrét tanácsot a probléma ismeretében lehet adni: ki a hibás, kinek kell/érdemes e bocsánatot kérni stb.

2023. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Tudni kéne, min vesztek össze. Bármilyen összeveszés elég lehet ahhoz, hogy véget érjen a barátság, de ugyanígy bármilyen összeveszés után ki is lehet békülni, életkortól függetlenül.
2023. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

"Ki fognak békülni?"


Igen. Vagy nem. Honnan tudhatnánk szerinted?

2023. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos ezeken át kell esni. Hallgasd meg, vigasztald, többet nem nagyon tudsz tenni. És mondd el neki, hogy a barátok ilyenek, nem állandóak. Nekem pl már egy barátom sincs meg sem általánosban, sem középiskolából, de még egyetemről sem. Most kamaszodnak, alakul a személyiségük, tombolnak a hormonok, valószínű az életük is teljesen másfelé fog menni.
2023. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, elfelejtettem megírni, min vesztek össze.

A lányom azt mondta, azért, mert nem csak azzal a barátnőjével játszott, és ezért a lány "besértődött". A másik kislány álláspontja az anyukája szerint az, hogy az én gyerekem elhanygolta, nem játszott vele. Öszintén szólva azt hiszem, a saját gyerekemnek van igaza. De az is lehet, hogy elfogult vagyok.

2023. aug. 26. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmiség. Biztos, hogy ki fognak békülni.
2023. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem:)
2023. aug. 26. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Remélem, a lányod minél előbb megtanulja leépíteni az ilyen toxikus, sértődős kis görcsöket, különben nagyon sok baja lesz még a barátok szempontjából.


Komolyan. Nem sírni kell az ilyen miatt, hanem örülni, hogy megszabadult tőle :(

2023. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!