Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pont nyaralàskor èrdemes...

Pont nyaralàskor èrdemes összeveszni a legjobb baràtommal,aki màr vègül is tönkre tette a nyaralàsom azzal,hogy teljesen ignoral a baràtnője miatt?

Figyelt kérdés
Szòval röviden összefoglalva màr màrciusban lefoglaltuk az eddigi legjobb baràtommal erre a hètre a balatoni nyaralàst.Igazabol mèg nincs egy hete,de pàr napja összejött egy lànnyal.Szerdatol vagyunk a Balatonon ès kedd este,amikor màr összepakoltam meg minden,akkor írja,hogy csütörtöktöl jön a lany is,de kerestek masik szallast,szerdan meg mi a szallasunkon lesz,csütörtökön mar a lannyal,de ugy írta,szo szerint,hogy szuper lesz "harmasban"a nyaralas.Igazabol amikor elolvastam, nem nagyon tetszett mindenekelött,hogy nem is egyeztetett velem,hanem kesz tenyek elè àllított,szerintem ugy kellett volna kezdeni,hogy ràm ír,hogy mit tartanèk erről az ötletről.Igazabol amikor elöször olvastam,mar az egèsz szituàciò neken hülyènek tűnt,mivel a lànyt en meg nem is ismerem,azt se tudom en mennyire jönnenkki,meg az is fura szitu,hogy gyakorlatilag rajtuk kène lògnom,hogy ne egyedül legyek,ami megint kellemetlen,de az se tul kellemes,ha egyedül vagyok.De vegül is csak ok irtam neki,hamar par oraval a nyaralas elött kèsz tènyek elè àllított,nem akartam vitàt.Akkor megerkeztünk szerdan,akkor igazabol meg minden normal volt,meg finoman meg is fogalmaztam,hogy csak attòl tartok,hogyhs ők friss pàrkènt erthetöen kettesben akarnak lenni,èn total egyedül leszek,meg a szallason is,ami azèrt nem tùl kellemes. Azt mondta nem kell,hogy aggòdjak,mert minden este majd àtjönnek hozzan is,majd elmegyünk koktèlbàrba meg ilyenek.Ez a megoldas meg ugy-ahogy de okesbak tpnt.Csütörtök delutan akkor el is köszöntünk így,mielött jött a lany,hogy akkor este fele majd jönnek,majd meg pontosan megírja mikor jönnek.En neg itt dekkoltan,hogy varom őket,De nem írt,akkor vègül is 22,00-kor raírtam,hogy akkor jönnek-e meg,amire mèg vàlaszt se kaptam,meg mèg pènteken se jelentkezett,pedig egyszer fel is hívtam,vegül most sikerült annyit visszaírnia,hogy "sorry,elfoglaltak vagyunk".Gyakorlatilag nekem màr tönkre tette a nyaralsom,mert az uszkalason kívül màst nem nagyon tudok csinalni,mert azert egyedül nen tul kenyelmes akarhova beülni.Tehat igazabol teljesen depressziosan a szallason dekkolok,mar a Balatonban sincs kedvem uszkalni.En/mi elvileg hetfön delelött mennenk el,a lany meg vasarnap delutan,az eredeti terv szerint ö visszajön az en/mi szallasunkra vasarnap miutan elment a lany es hetfön együtt megyünk haza.De a helyzet az,hogy elèggè bevagyok rà most ràgva,hogy meg annyit se tudott megírni,hogy te hülye megsem jövünk,meg azert,hogy gyakorlatikag teljesen magsnra hagyott.Ès ö pontosan tudja,hogy ilyen szempontbòl milyen èrzèkeny vagyok.Igazabol nem tudom mit csinaljak,mar arra is gondoltam,hogy megirom neki,hogy inkabb utazzon hats a lannyal vasarnap ne jöjjön mar vissza.Mert mar nincs is így vele kedvem akarmit is csinàlni ezek utan,meg nyilvan azert ezert szamon kèrnèm bar arra is gondoltam,hogyha megjelenne akkor nem szòlnèk hozzà,de őszintèn ezt nem tudon benyelni.vagy csak en se irjak nrku?Milliòszor àtgondoltan de ő okozta az egèsz helyzetet.Mas is volt mar ilyen szituban?Mi lenne a legjobb,hogy mit csinaljak,mert mar teljeden tönkre tette a nyaralasomat,a rèmàlom törtent meg...
2023. júl. 8. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, pont előtte.
2023. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

"kössz a szuper nyaralást, nagy élmény volt. Kérlek töröld az elérhetőségeimet és ne gyere vissza vasárnap."

Ennyit írnék neki, és nem szomorkodnék a szobában. Keress valamilyen egyedül is élvezhető programot, Zamárdiban pl. van egy klassz kalandpark, az egyedül is kiváló szórakozás, vagy lehet menni cirkuszba, gokartozni, elmenni Tihanyba (ott két napot is simán el lehet tölteni)... Végtelen sok lehetőség van a duzzogáson (ami egyébként jogos, de most magaddal szúrsz ki) kívül.

2023. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a #2 10:24-es válaszolóval
2023. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Én arra lennék kíváncsi, hogy te lány, vagy fiú vagy kérdező?


Én csinálnék egyedül programokat, és többé nem keresnem őket.

2023. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

Teljesen ertheto a reakciod. Es ha ez nem a noje lenne, hanem a demens nagymamaja, aki nem akar harmadikat, az is ugyanilyen lenne.

Es azt is ertem, a csinalj programokat dumat az mondja, aki nem erti, ez egy nyomaszto, szorongato helyzet, te nem igy keszultel, nem ilyen vagy.

Azt is ertem, a nagy lamurban milyen konnyu leszarni mindent es mindenkit. De azert nem as elso neki, elore tudta, szoval onzo. Es jol kicseszett veled.

Tegyel ugy, ahogy erzed. Nem fogod megbanni.

2023. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Es nem ide vag, de megis. Komoly felnott emberek, ferfiak is utalnak elanyatlanodva lenni egy szallason. Uzleti uton bizony elofordul, hogy egy ferfi ha sztriptizbarba megy, igazabol azert, mert ott reggel negyig beszelgetni lehet, meg akar a sorevel mas ferfiakkal.

Nem te vagy nyuszika.

2023. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,amiket delutan elsetalok arra.De igazabol ő is pontosan tudja,hogy egy magam nem nagyon szeretek programokat csinalba,max.könyvet olvasni,de mivel mindennapra meg volt a lebeszèlt program mèg könyvet se hoztam. Ha valaki egyedül megy nyaralni,ès ùgy tervez programokat az megint màs.Azt is egy kicsit hülye szitunak èrzem,hogy mondjuk este beülök egy bàrba egy magam ès megiszok egy koktelt,az ilyen helyeken szinte mindenki baratokkal/haverokkal van. .
2023. júl. 8. 12:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent egyaltalan nen vagyok ra irigy,ha egy hettel elöbb mondja lehet,hogy azt mondon,hogy en inkabb else jövök,legyenek ketten el s szallason a lànnyal. De így,hogy pàr òràval az utatàs elött kesz tenyek elè àllított, amikor mar összepakoltam,màr nem tudtam semmit àtszervezni.Mindennapra meg voltak/vvanak a hajokirandulas,koncertbelepek kettlöninek stv.ami így elnaradr
2023. júl. 8. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Voltam hasonlokban. Altalaban igertek h jonnek, en meg varok a vasuton, a vonaton es nem jonnek a telefont nen vettek fel stb. Nyava szarok, nyilvan ez ezerszer rosszabb h ott helyben csinaltak ezt veled. Sajnos csak azt tudom neked kondani h jobb baratokat kell szerezned, mert ez nem barat max erdek...

Egy senki vagy a szemeben, egy tartalek, aki azonnal egy jott mentel lecserélt.

2023. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9)Igen ez volt èletem legrosszabb nyaralàsa.Nem is az a bajom,hogy most pàrkapcsolatban van ès a baràtnőjèvel is szeretne kettesbe lenni,hanem,higy ilyen mertekben a közös nyaralasunkon "leszerelt" mintha nem is lèteznèk.Ès persze külön fàj,hogy pont az a szemèly,akit eddig a legjobb baràtomnak hittem.Pontosan tudta hogy milyen fontos nelem ez a nyaralas,egèsz èvben erre kèszültünk.Es meg meg is beszeltünk pontosan minden programot,amikre mèg a jegyeket is megvettem ès mindenfajta lemondàs nèlkül nem jött el.Azt is pontosan tudja hogy egyedül nem szereten az aktivitasokat
2023. júl. 8. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!