Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal... Végülis kibékültünk csak már nem én vagyok a legjobb barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hülye dolgon vesztünk össze és a bocsánatkérésem ellenére szerintem még mindig nem bocsátott meg. Azon is gondolkoztam, hogy összee próbálok barátkozni az új legjobb barátnőjével, de hogy őszinte legyek ki sem állhatom.
2022. júl. 19. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt tedd amit jónak látsz.

Te megtetted azt amit meg kellet, majd látod hogyan alakulnak a dolgok? Aztán remélem minden jó lesz.

Nem érdemes olyan emberrel összebarátkozni akit ki sem állhatsz, felesleges energiapazarlás és kb ne vár attól semmit sem.

Ha végképp nem jön össze semmi akkor lépj tovább, tudom nem lesz könnyű de nem lehetetlen.

2022. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!