Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aki bármilyen okból pszichológ...

Aki bármilyen okból pszichológushoz vitte a kamaasz gyerekét, sikeres volt a dolog, volt értelme/hatása?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk sikeres volt.
2023. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Sikeres volt.
2023. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Én voltam gyerekként/tiniként elég sokszor de nekem nem hasznélt mert nagyrészük kókler, felnőttként sem ezért is elengedtem. Inkább magam oldom meg a gondjaimat már. 23f
2023. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak segít, aki partner benne. Nem varázsló.
2023. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam tiniként, használt. Tényleg partner kell legyen benne a gyereked, különben nem ér semmit.
2023. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
a pszichológus is csak ember, van akinek segít, hogy lelkizhet egy vadidegennek, meg van akinek nem. engem is többször küldtek, de tudom pszichoizé nélkül is, mi bajom az életemmel, csak hát azon változtatni nem lehet. szerintem meg időpocséklás heti egyszer másfél órát sztorizni egy idegennek a gyerekkoromról, főleg úgy, hogy hazudok is, mert krvára nem tartozik rá néhány dolog. ha a legjobb barátom se tudja, egy vadidegennel mért legyek beszédesebb?
2023. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem tudom, így 23 éves koromra rájöttem hogy tovább kell menni hiába történt ami történt, el kell fogadni amire van ráhatásom és van amire nincs. Ennyi, az anyagi gondjaimat például nem fogja megoldani az hogy 20 ezret fizetek egy agyturkásznak hogy picsoghassak.
2023. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kistiniként voltam. Dadogás miatt.

Nem segített. De a logopédus se.

2023. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segitett sokat 24/N
2023. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!