Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd, hogy a lányod két...

Engednéd, hogy a lányod két hetet évkezdéskor kihagyjon így? Nem nagyon tudom, mi lenne a jó

Figyelt kérdés

Nyáron még úgy volt eredetileg is, hogy szept. 11-én megyek először suliba (végzős vagyok). Mert apukámmal mentem volna még egyet nyaralni, de végül betegség miatt nem mentünk.

Viszont kiderültek rólam dolgok, konkrétan mindenki, az egész osztályom, évfolyamom utál, egyedül a legjobb barátnőm nem. De még ő sem biztat, hogy nincs baj, senki nem haragszik, csak olyanokat mond, hogy az idő megoldja majd, meg hogy lesz jobb is, higgyem el.

Jelenleg nem ezt érzem, ki sem mozdulnék a szobámból, és ha eszembe jut, hogy hétfőn találkoznom kell MINDENKIVEL, hányingerem lesz. És talán ha 1-2 hetet itthon lennék még, úgy kevésbé lenne gázos az "első nap", meg az egész. Mert történnének más dolgok, nem lenne ennyire friss és ennyire nagy ügy az egész.


Ami még emellett szólna, hogy mióta csak iskolás vagyok, végig kitűnő voltam, tehát ez a hiányzás nem befolyásolná a tavaszi érettségimet, mert ettől függetlenül szorgalmas vagyok és tanulok (máskor is volt, hogy lóghattam legálisan picit).

Ráadásul az első hetekben érdemlegesen nem haladunk soha.


Kamuzhatnék betegséget, ez is eszembe jutott, mert az orvosunkkal nagyon jóban vagyunk, mindig ő igazol mindent. De nyilván sejtené mindenki, hogy semmi bajom nem lett hirtelen 2 nap alatt... A szüleimnek lógásügyben nem hazudtam soha, mindig tudták, hogy éppen miért nem megyek/megyünk be, mi a helyzet.


Na szóval, ha a gyereked nagyon rossz passzban lenne, engednéd, hogy később kezdje meg az évet?


2023. szept. 1. 21:14
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem itt az a legjobb ha visszamész normálisan, és természetesen viselkedsz, ahogy eddig mindig. Hidd el, sokkal könnyebb az ember háta mögött kibeszélni a másikat, vag esetleg kiközösíteni, mint ha ott van a szemük előtt. Tényleg az a legjobb, ha úgy viselkedsz mint szoktál. Ha késel ké hetet, csak jobban megy majd a suskus, és közben felállítják a saját elméletüket. Ahogy azt többen leírták, ez a dolog valójában tényleg csak 3 emberre tartozik, amúgy valszeg már most sokan így vannak vele, csak hallgatnak, hidd el kicsit se olyan izgalmas a másik ember élete, főleg ha látványosan nem történik benne semmi látványos. Így még lehetőséged is lesz a te oldaladat elmondani a többieknek. Senkit nem fog hosszú távon érdekelni, különben is érettségi jön, addig tart az ignorálás amíg valakinek szüksége nem lesz esetleg a segítségedre, ha kitűnő tanuló vagy.

Amit megtehetsz, hogy még most jó előre bocsánatot kérsz a barátodtól - tökmindegy mit beszéltetek meg nyár elején, a reakciójából ítélve nem erre számított. Mondd el neki hogy nem akartad megbántani az érzelmeit, légy annyira őszinte amennyire csak tudsz vele szemben, és hogy azt is megérted ha nem akar tőled semmit, de sajnálod hogy rosszul érzi magát miattad. A másik srácnak alapesetben megmondanám a magamét, mert nyilvánvaló rosszindulatból küldte tovább a képeket, de nem tudom ez nálad mennyire venné ki magát jól, mindenesetre próbálj olyan higgadt maradni ahogy csak tudsz, és mondd az igazat, hogy nem alakultak ki benned olyan érzelmek. Az osztálynak viszont se magyarázattal, se bocsánatkéréssel nem tartozol, erre hosszabb-rövidebb idő alatt ők is rájönnek.

2023. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Vállalja a tettei következményét, mert már nem 3 éves, akinek elnézek minden hülyeséget (megj. a három évesnek sem).
2023. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
60%
39es miért a megcsalás nem undorító? A kérdező nem szakított az exével, mégis már rögtön rámászott más kolbászra.
2023. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
43, de nekem az is undorító. De a barát is az...csak ezt valahogy mindig mindenki elfelejti.
2023. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
44es, de az is undorító, de az nem a kérdés része
2023. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

"A kérdező nem szakított az exével"


De igen, szakítottunk a nyárra.

2023. szept. 4. 18:10
 47/50 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, szünetet kértél. nem szakítottál. Akkor gondolom nem fájt volna ha ő szexel a legjobb barátnőddel igaz? Ha már nem voltatok együtt....


Remélem volt annyi esze hogy lefeküdt pár csajjal az ismerősi körötökből.

2023. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
60%
#46! Na, de akkor miért gond, hogy a "legjobb barát" tudatta, hogy vele dugtál? Ha szakítottatok, akkor azzal dugsz, akivel akarsz, nem igaz? A lelkiismereted tiszta. Mi a probléma?
2023. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Az, hogy a szexuális életem nem tartozik fél Budapestre.
2023. szept. 4. 19:09
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyébként mi a helyzet a suliban? Megvolt az évnyitó, 1. tanulónap... Elmentel végül? Ki hogy reagált, ha egyáltalán téma volt ez?
2023. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!