Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire komoly még ebben a...

Mennyire komoly még ebben a korban a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Minap szembesültem vele,hogy a 14 ,hamarosan 15 éves kamaszfiam együtt van egy 11 éves lánnyal.Egy iskolába járnak,fiam idén fog ballagni.Még ilyen korban a 3 év is számít az én véleményem szerint.Sokszor járnak fel egymáshoz.Mit csinálhatnak együtt egy 11 éves kislánnyal?
2023. szept. 9. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Huu azért az nagyon beteg, ebben a korban ez hatalmas korkülönbség. Fiadat látta pszichológus?
2023. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Erre csak a fiad tud válaszolni.

Az én 13 éves fiam is időnként "jár" valamelyik osztálytársnőjével, de ez náluk annyira nem jelent semmit, hogy egymáshoz se szólnak nagyon. Csak a tudat van meg, hogy "járnak", jelentsen ez bármit. Tavaly az akkor ötödikes lányom is járt egy osztálytársával, de amikor többhónapos "kapcsolat" után a fiú meg akarta fogni a kezét, a lányom úgy megijedt, hogy szakított vele.

Reméljük, nálatok is csak ennyi, mert ha egy 15 éves bármit is akar egy 11 évestől, az nagyon nem normális.

2023. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt azért mondd el a fiadnak, hogy bármit csinálnak az büntetendő. A lány nincs 12, a fiú elmúlt 14. Ha valami intim történik köztük az törvénysértés konkrétan.
2023. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
12 éves fiamnak egy 12 éves barátnője van. Találkoznak a parkban, fagyiznak ennyi, még egymás kezét sem merik megfogni, de egy 15 éves fiú egy 11 éves lánnyal az beteges és törvénytelen. Pláne, hogy feljár hozzá. Ezt a kislány szülei szó nélkül hagyják?
2023. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt tőle kéne megkérdezned, mit csinálnak, de basszus egy 11 éves az még nagyon kislány normál esetben... 15 meg 12 éves lányaim vannak, el nem tudom képzelni, hogy a nagy osztálytársai komolyan vegyenek a kicsi osztályából bárkit is... Nagyon fura...
2023. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
11 éves kislánnyal? Jó ég. Azért szerintem nem kell ‘betegnek’ titulálni, nem tudjuk milyen a kislány, de fura mindenesetre. Fiadnak mindenképp beszélj róla hogy ez neki veszélyes lehet, és hogy a kislánnyal ne menjen messzebbre mint amit a lány megenged, vagy inkább a biztonsága érdekében keressen korban hozzá közelebb eső kislányt.
2023. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem lenne jó ötlet.

[link]

2023. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Ismerősöm 14 éves fia megújj.zta a 12 éves barátnőjét, amikor a lány szülei a másik szobában voltak.


Sok múlik azon milyenek a gyerekek!

2023. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!