Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezért már szólnom kéne?

Ezért már szólnom kéne?

Figyelt kérdés

18 éves nagyfiam nyáron szakított a barátnőjével.


Azóta hetente váltogatja a lányokat, felhozza, és nyilván lefeküdnek egymással.

Van hogy csak az ágy nyikorgasat hallom ,van hogy egyebet is.


Nem vagyok prűd, ha jólesik, csinálják,de kissé tulzasnak érzem a helyzetet.


Meg nem tiltom hogy felhozza a lányokat,nem is tilthatom, hiszen a ház egy része az Ő nevén van.


Hogy kéne ezt jol viselnem, tolerálnom?


Egy 37 éves anya


2023. szept. 15. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, a probléma, hogy hangos. Ezt szóvá teheted, hogy kisfiam csinálsz, amit jónak látsz, de légyszi halkabban, én másnap dolgozok vagy valami.
2023. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Új ágy és hanszigetelés.
2023. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Hát az biztos, hogy prűd nem lehetsz, ha 37 évesen 18 éves fiad van.

Nekem 36 évesen 1 éves a "nagyfiam". :D

2023. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

ha megjegyzed neki, elintézi máshol, máshogy a dolgot..amit akar, úgyis megcsinálja. ha buli a

után viszi a lányokat, akkor ha ittas, nagyjából érdekelni sem fogja a dolog, mire oda kerül. max a védekezés fontosságáról lehet érdemes beszélni vele, hogy a csak kicsit berakom esetében is lehet terhes a lány, és szedhet össze bármit, majd adhat tovább.

2023. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
4es vagyok, mármint ha a hangerő a baj..
2023. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg igenis lehet érte szólni. Teljesen mindegy, kinek a nevén van a ház, ezek alapvető együttélési szabályok. Én sem hordanék fel pasikat a gyerekeim szeme láttára, pedig a ház teljesen az én nevemen van. De attól még ők is ott laknak, elvárható, hogy tekintettel legyek rájuk.

Intézze a nemi életét ott, ahol te nem vagy, mert ez így nagyon beteg. És nem is értem, hogy nem szégyelli magát. Fiatalabb koromban én biztos, hogy nem jártam volna fel dugni olyan fiúhoz, akinek a szomszéd szobában ott volt az anyja.

2023. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Az én házamban az van, amit én akarok. Ha valami zavar engem, akkor szólok a gyerekemnek érte. Ha nem tetszik neki, nagykorú el lehet költözni.


#4-esnek: igen, ebben az esetben szerintem jobb lenne, ha elintézné máshol. Oldja meg, elvégre nagykorú.

2023. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM hozna fel idegen lányokat, ennyi. Oldja meg máshol, de a házamba nem jön egy ismeretlen - senki!
2023. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérd meg hogy halkabban
2023. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!