Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem lennétek féltékenyek?

Nem lennétek féltékenyek?

Figyelt kérdés

Ha a barátotok az osztálytárs lányokat ki rakná myvipre téged meg nem..

Meg a kommentbe irná nekik hogy pusz mögé egy szív

Túlozok?


2010. okt. 17. 14:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Igaz nekem sincs róla kép

de más fiúknak nem irom hogy puszi meg szeri

2010. okt. 17. 14:20
 2/28 anonim ***** válasza:
29%

Nem lennék féltékeny.

Azért mert barátnők vagyunk nem feltétlen kell ugyanazokkal jóba lennünk.Lehet,hogy x kiteszi a barátnődet myvipre és szivecskét ír neki,de ez egy dolog.Attól még kedvelhet Téged is.Sőt,az is lehet,hogy rólad meg y tesz ki képet.

Ez elég gyerekes dolog...

Ne legyél emiatt féltékeny.Lehet,hogy bejön a srácnak a barátnőd,csak nem közeledni és így próbálkozik.

15/L

2010. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Most fiúról van szó!! Szóval járok egy fiúval és Ő más lányokat ki tesz engem meg nem!!

Meg szivecskéket irogat neki!!

Amit én más fiúnak nem küldenék

2010. okt. 17. 14:25
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha te a barátnője vagy, és ki sem rak, és mellesleg küldi másoknak aszívet, szerintem jogosan vagy féltékeny:S

Én is az lennék, ha a barátom ilyen dolgokat művelne!!!

Én is láttam közösségi oldalakon hasonló dolgokat, hogy egy lány Pistit, Palit meg mindenkit ki rakott csak épp xy -t nem:S Az is fura volt nekem nagyon.És az a csaj is írta más fiúknak,h : pux meg minden:S

13/L

2010. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
És én szoktam mondani hogy én az olyan lányoktól hányni tudnék akik más fiúkkal flörtölnek,igaz nekem sincs kint róla kép,de azért mert én nem myvipezek csak most leszedtem egy képét onnan aztán jöttem is le
2010. okt. 17. 14:29
 6/28 A kérdező kommentje:

Meg múltkor megbeszéltük hogy kijön,aztán mikor mentem elé akkor ki derült hogy otthon sem volt,majd csak este jön haza..

(Egyik haverjával volt)

2010. okt. 17. 14:30
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Én nem akarok elhamarkodott lenni, de ennek sajnos szakítás lesz a vége, a leírtak alapján..:(
2010. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
:(
2010. okt. 17. 14:36
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Jajj,ne haragudj.Rosszul értelmeztem.

Így teljesen más a helyzet.


Joggal vagy féltékeny.Nem vagyok egy féltékeny típus,de ennek én sem örülnék.Nem azt mondom,hogy tegyen fel 40 képet miközbe smaiztok vagy valami,de egy egy közös kép szerintem beleférne:)

Szerintem ülj le vele beszélgetni.

Egy jól működő párkapcsolat alapja az őszinte kommunikáció.Van egy nagyon igaz mondás,miszerint "Néma gyereknek,anyja sem érti a szavát."

Lehet,hogy szerinte ez jól van így ahogy van.Te pedig nem mondod,hogy neked ez rosszul esik,akkor mégis hogy változtasson?

Mondd el neki,hogy Téged ez bánt és beszéljétek meg a dolgokat!


Remélem tudtam segíteni.

Egyébként hány éves vagy?És a fiú?

15/L

2010. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

:(.Amúgy hány éves vagy?

-->és még egy annyit: megpróbálhatnál vele beszélni, miért teszi ezt veled?És ha nem szeret(már),akkor ne kínozzátok egymást:(

2010. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!