Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ebben az esetben féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ebben az esetben féltékenyek lennétek vagy inkább lemondanátok a lányról?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek azt hiszem, hogy tetszem, néha szoktunk flörtölgetni meg ilyesmi, nekem eléggé bejön a srác.

Na, most tegnap egy helyen voltunk szórakozni és én pedig a legjobb barátomat (aki fiú) ölelgettem. Gondolom, hogy ő s látta, viszont azt nem tudja, hogy akit én ölelgettem az csak a barátom, mert nem ismeri őt.

Most az lenne a kérdésem, hogy ebben a helyzetben, fiúk, hogy nem jártok azzal a bizonyos lánnyal, de tetszik nektek, meglátnátok őt egy másik fiúval ilyen félreérthető helyzetben, akkor féltékenyek lennétek és még jobban ráhajtanátok, hogy megszerezzétek vagy inkább lemondanátok róla, mondván, hogy úgy sincs esélyetek nála.


2011. szept. 25. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lemondanék róla.
2011. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemondani nem de lehet kicsit elszomorodnék xD
2011. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lemondanék. Ha akarsz valamit még a sráctól, akkor lépj időben.


17/F

2011. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemondanék. Én nem kerülök bele a "barát" zónába.
2011. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem lemondanék, hisz úgy látnám mintha pasija lenne, így nem akarnék bekavarni nekik :)
2011. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!