Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom balhézni és ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom balhézni és ennyire kiakadni, vagy neki van igaza és tulreagálom? Féltékenyek lennétek, zavarna benneteket ez?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok barátom 20.

fél éve járunk. Nemrég összekaptunk mert valahogy felhozódott a mult és mondta hogy általános 8.ba járt egy lánnyal kb 4napig:D De ismerőse facebookon é sfent is van neki msnen. De a csajjal semmi sem történt 2kisebb puszijuk volt anno, de mindketten rájöttek hogy semmi értelme nem volt, azóta ritkán dumálnak, és ennyi. A lány 3éve kapcsolatban él, a barátomnak is utána 2évvel volt egy 1éves kapcsija és most pedig velem jár. Azt mondja szeret. De a kapcsolatunk elején füllentett egy kis dologban, nem irnám le miaz hosszú lenne.

Kevés az önbizalam és kicsit félek bízni benne, féltékeny vagyok:( És erre a lányra is az lettem...félek hogy otthagyna miatta hogy nem elég erős a szerelme irántam. Nagyon szeretem de félek hogy füllent és mégis akarna valamit a csajtól. Azt mondja buta vagyok túlreagálom az csak 4nap volt, és Ő elmondta őszintén hogy ja fentvan neki msnen, mert nem akart hazudni...és bízhatok benne, mert engem szeret és a multat lezárta és pont. FÉLEK, H NEM TUDNÁM MEGTARTANI ÉS H ELHAGYNA...UGY ÉRZEm CSUNYA VAGYOK, BÁR A MÁSIK LÁNY SE SZÉP...MIT TEGYEK?:( ezen rágódom, nem tehetek róla de félek:( sok exes rossz elményem volt már az előző kapcsijaimban, megcsalással...

Mit kéne tennem? Hogyan viselkedjek és tartsam meg?


2011. szept. 24. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne reagáld túl, csak idegesíted vele.
2011. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Te komolyan 18 vagy??? Olyan, mintha 14 lennél... Ilyen hülyeségen problémázni... Nincs más, amin össze tudnátok veszni? Jó dolgodban unatkozol, és muszáj valamibe belekötni? Talán neked csak lány ismerőseid vannak? Neked nincsenek exeid?... És még sorolhatnám. Fordítva is gondolj bele, neked hogy esne, ha egy 100 évvel ezelőtti semmiségen felkapná a vizet és nem bízna benned...

21L

2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
mivel őszinte, ne piszkáld, és persze, hogy tartsd meg, ha nem bízol meg benne, nézd meg az msn log fájljait (naplófáljok)
2011. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod igen, és elűzheted őt a féltékenységeddel. Sokmindenkinek van előző kapcsolata, igen ritka, hogy első mindkettő félnek, mégse mennek egymás agyára a múlttal. Egyébként 18 évesen még fejlődésben vagy érzelmileg és több szempontból is, ez e téma hozzáállásodból leszűrődik. és ennyi idősen és éretlenül, még ne várd el, hogy olyan kapcsolatod lesz, ami öregségedik fog tartani. Ismerkedj, próbálkozz, ne menj az agyukra, hanem magadat add. Persze a féltékenység hozzád tartozik, de tudd, azzal elűzhetsz, szóval próbálj uralkodni ezen a dolgon.
2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első ilyen kérdésednél válaszoltak elegen. Erre sem fogsz másokat kapni, olvasd vissza azokat. Ez dettó ugyan az a kérdés, csak máshogy fogalmaztad meg...felesleges volt.
2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bizalom nincs egy kapcsolatban, semmi nincs... Még az hiányzik, hogy nyomozgatni kezdj utána. Elég undorító egy húzás lenne.
2011. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"UGY ÉRZEm CSUNYA VAGYOK, BÁR A MÁSIK LÁNY SE SZÉP."

LOL

2011. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha a legutóbbi exével jópofizna rendszeresen, még csak megérteném, hogy parázol. De egy 4 napos általános iskolai "gyerekszerelemből" megmaradt ismeretség/barátság miatt??? Ez már a paranoia határát súrolja.

Arról azért ne feledkezz meg, hogy sem te, sem a pasid nem az utolsó esővel jött a földre. Mindkettőtöknek van, egy egymás nélküli előélete, barátokkal, ismerősökkel, exekkel együtt. Ezen visszamenőleg nem lehet változtatni, és nem érdemes számon kérni sem. Ugyanis nincs semmi értelme.

Magad alatt vágod a fát, ha ilyen szinten nem bízol a barátodban, ennyire görcsölsz a bizalmatlanságtól, és attól, hogy "úgyis" elhagy. ( Amúgy, ha komolyan gondolod a félelmeidet, mi a fenének vagy vele együtt???) Hogy lehet úgy létezni egy kapcsolatban, hogy ha a pasi nincs az orrod előtt, akkor attól rettegsz, hátha megcsal?

Ha folyton ezen rágódsz, azt súlykolod magadnak, hogy csúnya vagy, és mindenki más érdekesebb nálad, akkor ilyennek is fog látni egy idő után, és tényleg otthagy. Én is elmenekülnék egy olyan nőtől, aki féltékeny arra, hogy a nagycsoportban miért húztam meg egy másik lány haját...:S

2011. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!