Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Foglalkoznál vele/tennél...

Foglalkoznál vele/tennél valamit ha a 14 éves fiad teherbe ejtett egy 13 éves lányt?

Figyelt kérdés

Beleszólnál abba a döntésbe, hogy megtartsák-e?

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy a fiaddal elbeszélgetnél-e hanem, hogy mit csinálnál a lánnyal később a gyerekkel.


Illetve kivennéd a részed a pici nevelésében/támogatásában?



2023. szept. 18. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Neeem, dehogy foglalkoznék, nem tennék semmit, egy szót sem szólnék, végignézném, ahogy tönkretemegy 3 gyerek élete.


Gondolom csak elméleti a kérdés, de akkor nonszensz.

2023. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
*akkor is nonszensz
2023. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiskorú gyermekemnek gyermeke születik akkor azt nekem kell anyagilag finanszíroznom, ez nem választás kérdése. Egyébként meg természetesen beleszólnék, hiszen a gyermekem 18 éves koráig jogilag én vagyok a felelős érte.
2023. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora idétlenséget mégis hogy lehet kérdezni egyáltalán? :D
2023. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem fordulhat elő, nem vagyok ilyen kretén szülő. A fiam 13,5 éves, és iskola után jön haza egyenesen, a lányokat a suliban kb. bútordarabnak tartja.

Persze el tudom képzelni, hogy vannak népcsoportok, ahol érettebbek a gyerekek, de az enyém még kb. legózik ennyi idősen. Hagyjuk már. Micsoda kérdés!

2023. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Viselném a következményeit, gondoskodnék az unokámról
2023. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Én mindenképp beszélnék a lány szüleivel, hogy mit akarnak, nem vagyok abortusz ellenes se, ha kérnék fizetném az egészet is. Ha kellene, mert a lányt nem kíséri senki, én vele is elmennék, hogy ne kelljen egyedül lennie. De nálunk nincs tabu, mert nekem nagy félelmem ez, hogy felelőtlenségből nagyszülő legyek, de ha mégis így lenne és a végén mindenki sorsára hagyja a babát, én akkor is gondoskodnék róla. Ő nem tehet róla, és én nem lennék képes magára hagyni az unokám. De leginkább a megelőzésben hiszek, és a felvilágosításban, szóval remélem soha nem kell ilyen szituàciót kezelnem.
2023. szept. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
#7. 🤦‍♀️ A kérdésben szereplő GYEREK 13 éves, kb. játékbabát sem vehet a szülei írásos beleegyezése nélkül, szóval nem, te mint idegen nem mehetnél vele abortuszra. Kérlek mondd, hogy meg nem vagy nagykorú ennyi gógyival...
2023. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel hogy lehet nem foglalkozni?


Szépen össze kell gyűjteni a csipet-csapatot, s megbeszélni, hogy ki mit akar.


A 14 éves fiam (és a másik gyerekem) mellett nem fogok kisbabázni.

Azt se fogom hagyni, hogy egy felelőtlenül megtartott terhesség miatt ne tudja megfelelően befejezni a tanulmányait, ezzel elcseszve a jövőjét.

Ha a csaj szülei vállalják, hogy konkrétan lesz még egy gyerekük, az az ő bajuk.

Ellenkező esetben az abortuszt fizetem, nekük csak vinniük kell a lányt.

2023. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Én a 2 gyermekemért vagyok felelős. Felvilágosítás megtörtént, de mivrl nem voktam ott, nem tudtam ellenőrizni hogy valóban védekeztek -e így ez nem az én felelősségem. Ezt elmondtam a fiamnak anno, amikor elkezdett érdeklődni a lányok iránt. Nem vállalom át helyette a gyereket sem anyagilag sem nevelésileg. Ha nem védekezik megfelelően neki kell viselnie a következményeket, nem nekem.

De igazából teljesen mindegy mit mond egy 14 eves fiú. Ha megszületik a gyerek egy 15 éves fiú 1 heten belül lelép a felelősség elől

2023. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!