Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a lánytestvéremm...

Mit csináljak a lánytestvéremmel? Én 22 éves srác vagyok, van egy lánytestvérem, ő 14 éves, és sajnos eléggé elkezdett srácokkal foglalkozni.. ami nem is zavarna, csak mindig mással találkozgat, meg mindenét kirakja a facebookon, meg az instán.

Figyelt kérdés
Persze, az tény, hogy jol néz ki, csak akkor sem értem, miért csinálja ezeket.. mi lehet erre a megoldás? mert teljesen tehetetlennek érzem magam.
2021. okt. 15. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem a neten élnéd az életedet, le se szarnád, hogy mit tesz ki.


Ingyen tipp: Facebookon le tudod állítani az ismerőseid követését, így nem látod, ha posztol, csak ha direkt rámész a profiljára.

2021. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most kezdte idén szeptemberben a 9. osztályt, csak már mindenkitől azt kell hallanom, hogy konkrétan ő a legnagyobb k*va az osztályban, és ez nekem kicsit szarul esik, érdekes, én nem így lettem nevelve, és ő sem. Nem értem akkor.... ennyire megváltozhat valaki?
2021. okt. 15. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Semmit: nem a te dolgod nevelni, hanem a szüleidé. Gondolom ők is tudják ha ri.banckodik a kislány...
2021. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Ó, az a testvéri szeretet milyen szép is tud lenni. Nem az a bajod, hogyan óvd a húgodat, hanem amit hallasz az neked rosszul esik. Most nehéz eldönteni -ha bármi is igaz amit a húgodról írtál-, hogy a szüleitek melyikőtök nevelését cseszték jobban el.
2021. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem lapozd fel a szótárad hogy a qrva szó mit jelent, az hogy érdeklődik a fiúk iránt nem egyenlő azzal.
2021. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos szerintem sem tudod jó útra terelni. Kamasz. Majd utólag változik. Kiéli magát most.

23L

2021. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Semmit. Semmi közöd hozzá, ne avatkozz bele.
2021. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Inkább foglalkozz te is lányokkal, a testvéreen kívül, és akkor nem az ő magánélete lesz a legérdekesebb dolog, ami körülötted történik.
2021. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg "olyan képeket tesz fel", akkor ezt lehet érdemes lenne megemlíteni szülőknek, mert ebből a későbbiekben lehet baja még akkor is, ha kortársi nyomásra teszi, mert "így tudnak érvényesülni, figyelmet kapni"
2021. okt. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Ha apád nem neveli meg, tedd te
2021. okt. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!