Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más kamasz is folytat fényevés...

Más kamasz is folytat fényevést? Mintha megint óvodás lenne, akkor is ez ment.

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 17:26
 1/9 anonim válasza:
18%
??
2023. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Keveset eszik és borzasztóan válovatós lett, régi kedvenceire csak fintorog, viszont egész meglepő ízvilágú kajákat meg szereti, amit eddig nem.
2023. szept. 20. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Változik. A hormonja tombol. De legalább eszik.
2023. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
A fő kérdés az mennyit eszik és miket?
2023. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Változik az izlése ahogy felnő. Én is nagyon válogatós lettem tinikorom közepére, de mivel onnantól úgyis azt főztem magamnak amit akartam, és amúgy az egézséges dolgokat szeretem, soha nem volt gond. A mai napig is én vagyok a magyar nagymamák rémálma így a 20-as éveim második felében szerintem
2023. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Az hogy változik az ízlése az oke. De ha magamból és minden ismerősömből indulok ki lehet kéne vele beszélgetned, hogy jól érzi magát a testében, meg van e elegédve a kinézetével. Lehet direkt fogyókúrázik kórosan.
2023. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Lány? Akkor jó eséllyel éhezteti magát hogy sovány legyen/sovány maradjon
2023. szept. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ. Ha felmerül az anorexia gyanúja, különösen lányoknál, nagy baj lehet ebből.
2023. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen voltam kamaszként, mégsem anorexiás.


Hagyd békén, főeleg, mert minél inkább cs.szegeted, biztosan nem fog enni.

2023. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!