Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az miért van hogy a lány...

Az miért van hogy a lány gyereküket féltik a szülők az ellenkező nemtől míg a fiú gyereküktől kb azt várják hogy minél több legyen?

Figyelt kérdés
Tök vicces hogy a férfiak/fiúk promiszkuitása nem hogy oké, de elvárt és menő dolog, ellenkező nemnél meg gáz.
2023. szept. 22. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettős mérce.
2023. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ami tök vicces annak fényében hogy az idősebb generációnak fogalma sincs a fiatal generáció dolgairól.
2023. szept. 22. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki szerint elvárt? Sose hallottam olyan szülőről, aki elvárná, hogy a fia fuckboy legyen.
2023. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apámat az tette volna boldoggá akkoriban ha kocka gyerek helyett az vagyok, csak nem érdekelt mi teszi őtt boldoggá.
2023. szept. 22. 22:53
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

ŐŐŐ, nem?


Nem csak szélsőségek vannak, azt várta volna, hogy legyen barátnőd és sikered legyen a felszedésében, helyes és vállalható fiú legyél, akivel szívesen lennének a nők, de ez nem is jelenti, hogy meg is kellett volna húzni mindet, amelyik szembe jön. Az, hogy van lehetőséged, vagy élsz is vele, nem ugyanaz.


Te fordítod ki a dolgot, hogy védd magad és igazold, SENKI(99%) nem akarja, hogy a gyereke többekkel dugjon. Azt akarja, hogy kedveljék mások, viszonylag népszerű legyen(ne a legnépszerűbb), és boldog, akinek van igénye társas kapcsolatra és próbálgatja a szárnyait, illetve törekszik, hogy legyen párja.

2023. szept. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából engem csak szexuálisan érdekelnek mások.
2023. szept. 23. 02:41
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Akkor selejt vagy, s ennek köze sincs a kockasághoz.

Én "kockát" nevelek. Kocka a férjem, kocka vagyok én is, de ez nem jelenti, hogy érzelmi hulladék, aki csak szexuális tárgyat lát a másikban.

2023. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kocka család. A férjemet WoW-ban (World of Warcraft) ismertem meg, kell ennél többet mondanom? 😄 Ennek már 15 éve, és 13 éve vagyunk együtt, 2 gyerekkel. A nagyobbik imád Minecraftezni, Fortnite-ozni a haverjaival. Mégis egy baromira érzelmes, családcentrikus kisfiú. Miért is függne össze ez a kettő?

A nőket egész biztosan nem fogja tárgyiasítani, mert 1. nem erre neveljük, 2. itthon sem ilyen példát lát.

2023. szept. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem elfogadható. Én nem örülnék neki, ha a fiam csak kalandozna a lányokkal.

Most még pici, és szokta az apja mondani, majd a lányok álma lesz, csajozik ezerrel. Mindig leállítom, hogy nem fogja azt megvalósítani, ami neked nem sikerült.

Én kudarcként élném meg ezt, mert azt jelenti, képtelen érzelmileg kapcsolódni.

2023. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális családokban nem így van. Az más kérdés hogy több a diszfunkcionális család mint az egészséges. Sajnálom hogy neked is rossz jutott. Nekem is egyébként.

Ez egy régi világ beteg hagyatéka. Nem kötelező követni ezt a beszűkült gondolkodást.

Fiam van, szeretném arra nevelni hogy ne legyen érzéketlen gyökér és hogy a szexnél azért fontosabb/értékesebb dolgok is vannak az életben.

2023. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!