Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog, ha egy 11...

Normális dolog, ha egy 11 éves kislány fenékre akar edzeni, hogy minél jobban nézzen ki?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Koraérettek a mai gyerekek, azt utánnozza, amit lát. Ha ezt látja, mert jó filmek helyett hülye műsorokat néz, videóklippekből tanulja meg, hogy néz ki egy nő, meg van facebookja, aktívan használja a netet, akkor igen ilyen lesz. Nem hiszem, hogy egészséges, de valamilyen szinten normális, hogy nőiesedni akar. Csak a világ van eltorzulva mostanság.

11 évesen én is utánozni akartam a felnőtteket, és szerintem mindenki, az a rossz, hogy mostanság a felnőttek rossz példát mutatnak.


Szóval a válaszom, igen normális, mivel ezt a példát látja.

2020. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Igaza van egyesnek. Dúlnak a hormonjai, és azt látja ennek így kell kivetülnie.
2020. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy ha a nőiesség fogalmát nem olyanokkal társítaná mint mittudomén Nicky Minaj vagy hogy írják a nevét, vagy Kim Kardashian, hanem mondjuk olyan igazán szép és értékes nőkkel mint Takács Nóra, vagy olyanok lennének a példaképei akik tesznek is valamit az asztalra akkor őket utánnozná. Rossz közegből tanul.
2020. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális. Rossz példát lát, rosszul nevelik, nem sikerült valódi értéket átadni neki.
2020. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolnám, hogy anyuka otthon felsóhajtott a tükör előtt :)
2020. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem baj, ha egy kicsit edz rá az ember, hogy formásabb legyen, de mondjuk azt sem 11 évesen kell elkezdeni, hanem később, mondjuk olyan 16 körül. Viszont azért egy bizonyos szintnél egyáltalán nem néz ki jól. Egyszerűen nevetségesen túlságba tudják vinni a fenékre edzést a csajok és sosem értettem, hogy mit esznek ezeken a korombeli srácok. És ezt fiúként írom.

Mondd meg neki, hogy várjon vele min. 16-ig és akkor se vigye túlzásba, mert nem néz ki jól. Talán addigra benő a feje lágya.

2020. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát az legyen a legnagyobb probléma, hogy edzeni akar. Eddzen. Nem tud "túledzeni", ahhoz kb versenysportolónak kéne lennie. Hadd csinálja.
2020. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha edzeni akar, hát tegye. Gondolom mindene erősödne. Hogy az a gyakorlat pont jobban erősíti egyik testrészét, mint a másikat, az számomra (szülőként, apaként) részletkérdés lenne.

Az egy másik kérdés, ha kiemelten kezelné, hogy szexis megjelenése legyen (pl. öltözködésben), akkor beszélgetnék vele. Nem szívesen korlátoznám hatalmi szóval, inkább próbálnám szelíden meggyőzni.

2020. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem normális. Eleve meg azt sem tudja, hogy milyen lesz a feneke a nemi érés után. Az, hogy sportolni akar az jó dolog, de 11 évesen ez nem lehet egy egészséges motiváció ☹️
2020. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Látom, sokaknak nem sikerült felfogni a kérdést. Nem a sporttal, edzéssel van a baj.
2020. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!