Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy Apukának sok szép, és...

Egy Apukának sok szép, és nehéz pillanata van, ahogy tereli serdülő lányát az élet útjain.. Ti, hogy élitek meg az Apaságot?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én kis kezdőbetűvel.
2023. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es..Azaz?
2023. szept. 24. 15:30
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez valami pedofil kérdés lesz? Miért pont a serdülő lányok érdekelnek?
2023. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as..Miért rögtön a pedofília jut az eszedbe, ha a "serdülő lány" kifejezés megjelenik valahol? Azért érdekel,mert szerintem ez a legnehezebb korszak egy szülőnek is. Miért pont lány? Azért mert egy Apának szerintem az ellenkező nemű gyermekével a legnehezebb ezt a korszakot átélni.
2023. szept. 24. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem ragaszkodik betegesen a kicsi lányához akkor azért nem olyan nehéz. Fejben ott kell lenni, el kell fogadni a gondolatot hogy a gyereked nem az 5 éves tündérhercegnőnek öltözött kislányod többé, hanem egy másik ember, akinek ugyanúgy lesz élete, mint ahogy neked. Azoknak az apáknak nehéz akik nagyon betegesen ragaszkodnak a gyerekük kislányosságához, és nem tudják elfogadni, hogy kamaszodik, felnő, barátja lesz, nőiesedik, stb. Általában ilyenkor sok apa maga választja le magáról a gyerekét hogy "ne kelljen látnia" ahogy felnő. Van is az a kifejezés, hogy a lány meg az apja közé beáll a mell meg a menstruáció, és onnantól kezdve vége a kapcsolatnak, ha az apa nem tudja jól kezelni. Persze ez csak többségi tapasztalat 🤷🏽‍♀️ nem örök érvényű igazság. De én alapvetően sok szülőn ezt látom.
2023. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ebben van igazság. Sok Apa nem tud mit kezdeni, vagy inkább kezelni lánya nőiesedését. Elvonult, visszavonul, mintha megijedne... Nehéz ezt helyénkezelni. Kinek, hogy sikerült ezt megoldania?
2023. szept. 24. 17:10
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért érdekel téged ez, pedomaci? Szakadj le a témáról.
2023. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Nevelőapa vagyok, a fő gond az hogy nem vagyok hatással a kamaszlányra.

Mégfőbb gond az hogy túl sok időt fecséreltem rá, ahelyett hogy magamba fektettem volna..

2023. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as Akkor nem is szereted, ha így gondolod.. Ne is csodálkozz, hogy nem hallgat Rád. Én Őt sajnálom inkább...
2023. szept. 27. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Ühüm, nyilván külsősként becsatlakozva más a történet mint vérszerint.

Kapcsolatunk vegyes, mivel rendszerint hülyére vett, ez a rész nekem nem jött be.

Anyagilag pedig nem voltam hajlandó megvenni a jókedvét.

2023. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!