Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy Apukának sok szép, és...

Egy Apukának sok szép, és nehéz pillanata van, ahogy tereli serdülő lányát az élet útjain.. Ti, hogy élitek meg az Apaságot?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jól. Imádtam, hogy két lányom van. Mára már felnőttek és szeretnek hazajárni.
2023. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Senior Séf ***** válasza:

Nevezzük nevén a gyereket! Serdülő azt jelenti; KAMASZ. Meséljem el, milyen a kamaszok lelkivilága, vagy emlékszel rá? És ne gondold,hogy ez általánosítás. Egyszerűen evolúciós okai vannak, hogy ezt a szülő és gyerek szempontjából egyformán gyötrelmes korszakot végig kell járnia. Ehhez vedd még hozzá, hogy a férfi, a maga logikára épülő gondolkodásával és lelkivilágával eleve nem érti (nem értheti) a nő érzések, megérzések mentén működő gondolatmeneteit.

Nekem kamaszkoromban egy csinos özvegy személyében különösen jó tanítómesterem volt. A nők körében elért későbbi sikereim nagy része annak volt köszönhető, hogy ha érteni nem is, de legalább elfogadni megtanultam ezt a kakofóniát. A lányom esetében is volt némi fogalmam tehát, de bazki, a hátam közepére se kívánom vissza azt az időszakot.

2023. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát igen... A kamaszkor senkinek se volt könnyű..
2023. szept. 30. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!