Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnék visszavágni vagy...

Hogy tudnék visszavágni vagy legalább javítani a helyzetemen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy meguntam hogy mindíg engem piszkálnak az osztályomban jelentéktelen dolgok miatt.

Legutóbb azért szállt rám mindenki mert francia bugyit vettem föl és azóta mindenki maminak hív...

Tavaly például kifestettem a körmömet feketére és még azóta is azt hallgatom hogy emo-s vagyok...

ha már a szememet kihúzom feketére akkor is.

Igazából ezt még úgyahogy de elviselem...ha már mást nem tudok tenni

De legfőképpen az idegesít hogy pár hónapja bekerültem egy nagyobb társaságba és ha valamelyik barátommal beszélek azok közül akkor az osztálytársaim egyből elsétálnak arra és mondják hogy : "Khm,EMÓÓÓS G.CII" vagy hasonlók

És már megjegyezték hogy miért nem vágok vissza nekik amikor ijeneket mondanak...De egyszerűen nem tudok mit,mert úgyérzem jóval fölöttem állnak

Ezek az osztálytársaim a "nagymenőkhöz"tartoznak..a tanár kedvenceik...a szüleik tele vannak pénzzel így azthiszik bármit megtehetnek.

Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült,ha tudtok tanácsot adni akkor légyszives segítsetek

14/L


2010. okt. 18. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ők milyen bugyit hordanak?

Milyen színűre festik a körmüket?

Ők milyen bandában vannak?

Kérlek ezekre válaszolj és segítek:D

2010. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig igazán visszavághatnál. Nem lehetnek nálad "fölsőbbrendűek" ha ilyeneket csinálnak. Ha mostanában kezdték, akkor ugyanúgy ne szólj vissza semmit, csak tegyél úgy, mintha nem is hallottad volna őket. Ha viszont régóta piszkálnak, akkor ajánlom hogy szólj vissza, mert ha eddig nem tettél semmit és nem unták meg, akkor később se fogják. A bátyám is volt ilyesmi helyzetben, mindenért bąsztatták, ha Ferraris póló volt rajta, akkor újgazdag nyomorék volt pl. Meg egyszer amikor fodrásznál volt, akkor arra ment az osztályából egy FIÚ és egy LÁNY és elkezdték azért piszkálni, mert fodrásznál van. Szóval mindenért. Aztán egyszercsak megunta amikor valaki az üvegével ráütött a fejére. Odament hozzá és orrba nyomta, vérzett is neki. Tudom, nem annyira jó ötlet, de ha elvered őket, csak abbahagyják. Az én osztályomban is van egy fiú, aki le szokott ribizni, meg ilyenek. Ezt nagyjából elfogadtam, de egyszer anyám nevét a szájára merte emelni! Hasbavágtam és szétrúgtam, azóta csak megszokásból piszkál, de én is őt, szóval nem igazán tud érdekelni. (Az anyjának azért nem mert volna szólni, mert én elmondtam volna neki, hogy hiába csináltam vele bármit, folyton csúnyákat mondott rám és nem hagyott békén. Egyszer erdeisuliban a pénztárcámat kivette a táskámból és kinyitotta, na akkor hátbavágtam és azonnal kirohant a szobánkból, ahova eleve nem mehetett volna be reggel, mert olyankor szoktunk öltözni, de már felöltöztünk.)
2010. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

15:23 köszi :)

elötte lévőnek:

tangát hordanak (mm. a lányok:D)

nem festik a körmüket

cigisek,drogosok,piásokhoz tartoznak

2010. okt. 18. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor: Nevezd őket ribancoknak:D(a tanga miatt)(igaz én is azt hordok és nem vagyok attól az, de valamivel vissza kell vágni)

És ami a drogosokról eszedbe jut mindent mondj:))pl. útszéli patkányok:DD Most más nem jut eszembee:D Ha olyan cicababák lennének pink körmökkel inkább tudnéékmondani:-"

2010. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, velem minden osztálytársam ilyen :P ezért barátkozok másokkal (a ,,menőkkel"). Az egyik ilyen kis szánalom lányzó pl. azt terjesztette a suliban hogy a suli jóképűjével minden reggel az vasútállomáson smárolok egy padon: nah ebből csak én jöttem ki jobban :) Ha meg emós g.cinek hívnak, vágd jól a képébe hogy vigyázz, mert még felvágom a te ereidet is vagy hogy a francia bugyi legalább nem annyira ringyós.. Használd a fantáziád :D

12,5/L

2010. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Válj "láthatatlanná"!


Én 4 osztályt jártam általánosba, de túl jó voltam, és most 8 osztályos gimibe járok... És még általánosba folyton piszkáltak(2-ig aztán egyszerűen a többi okossal mindig együtt voltam dumáltam stb és a többiek észre se vettek, tojtak rám.) Most a gimibe meg én "menő" arcnak számítok. :P

2010. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Törd be az orrát az egyiknek! Lehet, hogy igazgatóit kapsz, de kiadod a mérged és sokkal jobban fogod érezni magad. Akkor nem javaslom, hogyha van rá esély, hogy később bandában elintéznek, de gondolj bele milyen jó érzés lenne látni, hogy folyik a vére a szemétládának!


Nem tudom, miért piszkálnak, velem volt olyan, hogy felvettem egy tök nyerő, szürke-fekete csíkos pólót, azt mondták, hogy emós vagyok. (Nem bántólag, csak meglepve, hogy mik vannak.) Másnap felvettem a nekem szintén nagyon tetsző apró, fekete-pink kockás blúzomat, erre megint emo lettem. Sorolhatnám még, nem lehet mindenki elégedett veled, az a lényeg, hogy neked tetszik, a többire vastagon kell tenni. A barátaid nem szólnak vissza nekik?

2010. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

úristen...

:S :S

"menj már az anyádba vissza r.banc"

egyszer majd rájönnek h jófej vagy és azt ondják legyél a bandák rész te meg azt mondod " nem, nekeme vanna kbarátaim" és majd őket fogod pofára ejtteni...

kamasz vagy! simán tudsz beszólni POFÁZNI

"apád te paraszt, nézz már magadra" vagy mit tom én :D

otthon vagyok ezekbe, ha kell még más sózlj :)

2010. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért anyázni meg apázni nem kéne..Csak az egészséges határokon belül. ;)

2. voltam

2010. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :))
2010. okt. 19. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!