Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ebbe az esetbe?

Mit tennétek ebbe az esetbe?

Figyelt kérdés
Lányom 14éves. 9éves korában kérésére le lett vágatva a haja (fenékig érőből). Én vágom az apjának (3mm géppel) és magamnak (nincs hosszú hajam), de neki féltem bevállalni nehogy elrontsam, így kerestünk egy fodrászatot amiről jó vélemények voltak. Hát nem azt kapta amit kértünk. Egyenes vállig érő helyett állig érő cakkosra vágottatt kapott, és már mikor meglátta se tetszett neki, sírt is miatta. Otthon kijavítottam hogy egyenes legyen. De gyakran mondogatja hogy megbánta és hosszút szeretne. Viszont nem nő rendesen neki, étrendre figyelünk, vaddisznó sörtés hajkeféje van, általába nincs összefogva csak egy nagy csattal felcsatolva a haja amikor kell, balzsamot is használ, 3-4havonta a letörött rész le van vágva (1-1cm). 5év alatt alig nőtt a haja, most tenyérnyivel váll alá érő. Engedjek neki hajhosszabbítást vagy parókát/póthajat?

2023. okt. 25. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
parókát? :D Biztos nem, de póthajat sem, mi a fenének?
2023. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Dehogyis.. majd megnő
2023. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
HA ez nem kitalált kamukérdés, akkor sürgösen menj pszichiáterhez!
2023. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell visszavágni azt amennyit nőtt (nem baj ha picit töredezett) és akkor lehet hosszabb is lesz. :)
2023. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Minek a paróka, ha van haja?! 🤦🏼‍♀️ Nevetség tárgyává meg biztos nem tenném a gyermekemet. A haj hosszabbítás már jobban hangzik, de ez se 14 évesnek való.
2023. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom...

A nekem 1 év alatt nőtt vissza. Könyörgön 14 nem 6. Nem kell elkapatni. Ő úgy döntöt rövid hajat akar akkor viselje a döntése következményeit. Majd megnő.

2023. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4es magától törnek ki darabok a hajából és hiányos az alja.
2023. okt. 25. 10:53
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Jó hogy levágjatok a töredezett részeket.

Ha van rá keret akkor én a póthajat engedném.

Hajvitamin, a végét halolajjal vagy ricinusolajjal ápolni.

A fejét 3-4 naponta jó lenne átmasszírozni. Illetve zsályával masszírozni a fejbőrt. Főzetet csináltok belőle és hajmosás után vékonyan bele kell masszírozni.

2023. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
3-4 havonta fodrászhoz járni nem jó,ha amúgy is töredezésre hajlamos a haja. 1-2 havonta kéne. Nekem azóta nő rendesen,mióta havonta fodrászhoz megyek. Mert nem törik vissza.
2023. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

5!! éve ezen "rugózik" a gyereked,és ennyi idő alatt nem sikerült megnyugtatnod?

És még póthaj/paróka gondolatával,adnád alá a lovat?

Szerintem mindkettőtöknek súlyos önértékelési zavara van,a paróka/póthaj árából menjetek terápiára,családállításra,kineziológushoz,önismereti tréningre stbststb.

2023. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!