Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor próbáltátok ki...

Ti mikor próbáltátok ki legelöször a cigarettát? Hány évesen? És mit gondoltok hány évesen szokták az emberek normális esetbe? Ti mit tennétek ha rájönnétek hogy a 14 éves lányotok már kipróbálta?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálná persze nem örülnék neki, de haragudni csak akkor haragudnék meg ha rá is szokna... ez esetben igyekeznék valahogy leszoktatni.


Nem mellesleg meg lányként nincs ennél rosszabb szokás, nincs annál kiábrándítóbb mikor látsz egy jó csajt, és mikor a közeledbe ér olyan bűzfelhőt hoz magával, hogy csak na. Nem beszélve arról, hogy nem a semmiért mondják, hogy dohányossal csókolózni olyan mintha kinyalnál egy hamutálat.

2013. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem van egy 16 éves nővérem.

12 évesen kezdett el cigarettázni egy másik városba a barátnőjével.persze nem sejtett semmit erről anyum,de végül kiderült valahogy. aztán 14 évesen rajtakapta,hogy az egyik barátnőjével,csukott ajtón a szobájába nyitott ablaknál cigarettáztak a szobába.nagyon ideges lett anyám..ezután pedig minden alaklommal,amikor hazajött délután a bandázás után,mindig anyámra kellett lehelnie,hogy megtudja,hogy cigarettázott-e vagy sem.(majdnem minden alkalommal cigaretta szagú volt a lehellete).ez ment 2-3 hónapig utána pedig elfogadta anyám,hogy rászokott,és minden nap beosztotta neki a napi adagot..(anyám is dohányzik)

ma meg már úgy vannak ezzel:

nővérem:rágyújtunk?

anya:aha.


én a helyébe nem ezt tettem volna.

hihetetlen,hogy amikor már az iskolából jövök haza..a sarkon egy 11 éves kis kölök ott szívja a cigarettát..

lehet,hogy kicsit eltúlzom, mert elég dohányellenes vagyok.



14/l.

2013. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én 14 évesen kipróbáltam....most 37 vagyok és még mindig szívom.....2x1.5 évre leszoktam, amíg terhes voltam és szoptattam, és aztán visszaszoktam:-( Most azt kívánom bárcsak soha ne próbáltam volna:-( Szval ezek után el tudod képzelni, mit tennék, ha rájönnék, h a 14 éves lányom dohányzik (2 lányom van)
2013. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16 évesen azt hiszem

normális esetben sose próbálják ki

ha csak egyszer kipróbálta nem olyan gáz,de ne szokjon rá elbezsélgetnék vele

2013. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.Én most 14 vagyok és 2 barátnőmmel ma próbáltam ki először.Egy szállat fogyasztottam de jelzem hogy cigaretta ellen vagyok és voltam mindig.Utálom amikor egy lány azt csinálja de ma valahogy ki akartam próbálni,kivántam.És nemvolt rossz,egy élmény volt de nem örülök neki.És fiatalnak tartom magam ehhez...de kicsit megnyugtat hogy más is 14 évesen probálta ki.

Aki meg 11 évesen szivja annak nincsenek szülei...

2013. nov. 8. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én kb 5 évesen próbáltam ki, de csak kipróbáltam. Aztán 10-11 évesen szívtam többször. Emlékszem beszédültünk a narancs pallmall-tól. Aztán 15-16 éves koromba rendszeresen cigarettáztam. Majd később felhagytam vele. Nem nagy dolog letenni, nem is értem sokan miért nyavajognak miatta.
2013. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 voltam amikor először kiprobáltam

12-16 korban szerintem szinte mindenki kipróbálja

(Még csak 19 vagyok de kétlem hogy később máshogy fogom gondolni) nem nagy kunszt természetesen elmondanám hogy semmikép se szokjon rá de ha néha néha elszív egy szálat az még nem olyan vészes

2013. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TheBoaRain válasza:
100%
12 évesen próbáltam ki elsőnek..most 14 vagyok,és most tartok ott,hogy hétköznapokon napi 1-2 szál..gólyabálkor kértem kettő szálat,és be tettem a szemüvegtokomba..anya megtalálta..kicsit ki volt akadva,de nem volt vészes..annyira. :/ most is van nálam egy dobozzal,de jól eldugtam. :))
2013. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!