Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szóltók ehhez? Kérdésed...

Mit szóltók ehhez? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy oszt-társam lány..

Vörös a haja,az annya észre vette hogy cigizik adott neki tippeket hogy hogyan cigizzen..


2010. okt. 19. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy annyi eszed van, mint egy zacskó döglött molynak. Foglakozzál a magad dolgával és tanulj meg helyesen írni.
2010. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy vörös a haja...erről nem tehet (:

Arról viszont - hogy az anyja tippekel látja el a cigarettázással kapcsolatban - megvan a véleményem...

2010. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt, hogy annyi eszed van, mint egy zacskó döglött molynak. Foglakozzál a magad dolgával és tanulj meg helyesen írni.


No comment tisztelet tudó lehetsz.. pff


Igazából barna haja van csak az anyukája befestette neki vörösre

2010. okt. 19. 16:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Jójó...de mi közöd hozzá????Nem te szívod meg a végén,hanem a csaj!Ha annyira érdekel inkább segíts neki kikerülni az "anyja" kezei közül,ne itt beszéld ki a háta mögött,egy anonim oldalon!Amúgy is mire fel lenne veled bárki tisztelettudó?Hiszen nem ismerünk és ezzel a kérdéssel + helyesírással és fogalmazással nem vívod ki az fix!Tehát te meg egy borzasztó boszorkány/görény vagy!
2010. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bunkó vagyok és paraszt, nem mondtál újat, de legalább nem vagyok olyen kotnyeles hülyegyerek, aki nem bír még helyesen se írni.
2010. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy miért lennék görény???? Meg kotnyeles?Tudjátok hogy ez a lány mennyit ártott már nekünk? Mert ha nem akkor szerintem nem is kellene vagdalozni
2010. okt. 19. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a kérdezővel. Miért lenne ő kotnyeles: azért, mert érdekli, hogy miért olyan az osztálytársa, amilyen? - Hát igen! Ez a "mai világ". Mindenki rohan - észre sem veszi a másik problémáját...
2010. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ő dolga. Amíg nem fújja rád addig ne foglalkozz vele...
2010. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

tényleg az ő dolga, de természetes dolog, hogy megkérdőjelezed, ami ennyire feltűnően hogy is mondjam...

sztem az, hogy az anyja adott neki tippeket, hogy hogyan cigizzen... háát, nemtom.

végülis ő dolga, de lehet, hha megtiltja akk a csaj titokban csinálná, és így legalább nem kell hazudnia

2010. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
te meg mégis mia a fsznak foglalkozol ezzel? nem a te dolgod...
2010. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!