Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most akkor mivan? (Kérdésed...

Most akkor mivan? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki hetedikes, én nyolcadikos vagyok, de 3-4 hónap korkülönbség van köztünk. És hát tetszik:D

Legjobb barátnőm osztálytársa, úgy ismertem meg áprilisban (egy suliba járunk). még tavaj év végén sok félrérthető megjegyzést tett,(pl. megvédett ha beszóltak nekem, meg ilyenek, nem akarom leírni az összeset..) meg minden, elég sokat dumáltunk, jól elvoltunk. Most, hogy elkezdődött a suli,az első 2 hétben gyakran odajött hozzánk, dumáltunk, röhögtünk.De most, a köszönésen kívül szinte alig dumáltunk, ritkábban jön oda hozzánk. meg más lányokkal tök jól elvan, és olyankor kicsit irigylem őket, hogy velük mennyit tud hülyülni... De szokott nézni, év elején szinte bámult egész nap,de most már kevesebbet néz, és tényleg MINDIG mosolyog mikor beszélünk, de mikor köszön, akkor is. És igazából nem is tdom mi ez az érzés... ha nem beszélünk 1 vagy pár napig, akkor mindig mondom magamnak, hogy áhh már nem tetszik. De ha másnap beszélünk, akkor meg megint úgy érzem, hogy baromira tetszik. és nem tudom most mi van.

Most tetszek neki vagy nem? Kerül? Vagy csak unalmas vagyok neki? vagy mi van?

Bocsi a helyesírási hibákért és ha zavaros, azért is:)

13L(ő is 13)


2011. szept. 23. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi ezt így honann tudjuk kisszívem? Lehet már nem érdekeld, lehet hogy igen. Nem azt mondom, hogy te hívd el randira, de ha dumáltok megint, pedítsd meg, hogy tök jó xy film megy a moziban, valamikor úgy megnéznéd. Vagy olyan szép még az idő, jó ilyenkor sétálni stb stb... Hátha veszi a célzást, de ha fatökű, akkor csoda nem fog történni.
2011. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!