Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek 13 és fél évesnek...

Vennétek 13 és fél évesnek karácsonyra gél lakk készletet?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 04:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2023. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2023. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Ha kibírná 3 hétig egy színnel, gondolkoznék rajta. De nem fújja kibírni. Kétnaponta vegyszerezni vagy csiszolni pedig nem engedem. Márpedig ők még kétnaponta más színt akarnak, ami éppen megy a napi szetthez.
2023. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Rohadt drága. Ha csak egy színt veszel, ahhoz kell alap- és fedőlakk, előkészítő folyadékok, egy kulturált lámpa, és máris 20 ezer felett vagy.

Nálunk ez tök felesleges kiadás lenne, használhatja az enyémet, segítek, megtanítom, hogy hogy kell jól csinálni.

Egyébként a suli, amennyiben állami iskoláról van szó, hivatalosan nem korlátozhat semmi olyan dolgot a megjelenésben, ami csak esztétikai célú. Mondjuk egy rövid vágott, de pirosra lakkozott körömre nem mondhatják, hogy nem szabad, de egy hosszú nudeot tilthatnak, mert tesin veszélyes.


Egyébként nem tartom ördögtől való dolognak a géllakkot. Kb olyan, mint a sima körömlakk, csak nem pattog le 1-7 napon belül. Én évek óta használok, és nem okozott maradandó károsodást, sőt. Nekem előtte olyan volt a körmöm, hogy ha hajat mostam, hosszabb ideig ültem egy kád meleg vízbe és a kezem is benne volt, mosogattam, stb, akkor annyira felpuhult órákra, hogy ha beakadtam vele valamibe, a hajamba túrtam, akkor visszatört. Egyszerűen gusztustalan volt, mindig vissza kellett vágni az összeset amennyire csak lehetett. Amióta géllakkozom nincs ez a probléma. Alapból, amikor rajta van a lakk, akkor az egy kemény védőréteg rajta. Másrészt van, amikor hetekig nem csinálom meg, és már akkor se törik.

2023. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%

No.. mennyi mennyi lepontozás..

És csodálkozunk ha a 11 éves úgy néz ki mint egy 16, a 13 meg mint egy 20 éves..



Engem komolyan érdekel mi szüksége van egy 13 évesnek műkörmökre? Mert nem ettől lesz igényes.

2023. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
A gél lakk nem műköröm... Ha anyagilag belférne, én vennék neki.
2023. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. okt. 31. 11:07
 18/25 anonim ***** válasza:
38%

Kövezz meg, de a gél lakk nem a kezeden nől..nem természetes anyag, ergo mű...

Ráadásul az uv megint csak nem egészséges. Sem a bőrnek, sem a körömnek, az meg megint csak mellékes, hogy egy rosszul elkészített gél lakk alatt nagyon fincsin tönkre tud menni a köröm..


Nem értem minek kell kitenni ilyenek egy 13 éves gyereket.

2023. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem, szerintem nem tudná használni, de vannak már nagyon jó gélhatású lakkok,abból vehetsz nekk amennyit nem sajnálsz rá
2023. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addj neki pénzt(amennyi értékben nagyjából vennél neki valamit). Aztán, ha annyira akarja megveszi abból.
2023. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!