Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ragad a gél lakk miután...

Miért ragad a gél lakk miután kivettem az UV lámpa alól?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el kipróbálni az otthoni körmözést, néztem róla videókat meg mindent úgy csináltam ahogy azt mutatták de valamiért ragad a lakk…

2023. okt. 10. 12:21
 1/5 Metionin ***** válasza:
51%
Fixáltad? Töröld át körömlakklemosóval.
2023. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
acetonmentessel? egyébként köszönöm a segítséget:)
2023. okt. 10. 13:06
 3/5 Metionin ***** válasza:
51%
Igazából bármelyik jó, én nem is nézem :D
2023. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg nem kötött meg (kevés idő vagy gyenge lámpa miatt), vagy kohéziós réteg, ha nem fixálásmentes a fedőlakkod.

De lehetőleg ne lemosóval fixáld, van erre spéci lötty vagy tisztaszeszt használj.

Az acetonos körömlakklemosó megmarhatja a megkötött réteget is, a glicerin és egyéb anyagok meg bemattíthatják a felületét.

(És bocs, tényleg nem bántásként, de ha ennyire alap dolgokkal nem vagy még képben, akkor előbb olvass utána és addig ne élesben teszteld a dolgokat, mert könnyen csúnya vége lehet.)

2023. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A géllakk ragacsosra köt. Tettél rá fényzselét?
2023. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!