Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek 13 és fél évesnek...

Vennétek 13 és fél évesnek karácsonyra gél lakk készletet?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 04:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Én is pénzt adok az enyémnek, mert sosem jó neki, amit én veszek.
2023. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%
Magamból kiindulva simán. Én 13-14 évesen már imádtam lakkozni és kisérletezni különböző mintákkal stb, és utáltam hogy pár nap alatt igénytelen lepattogzott lett.. szerintem nekem is megengedték volna, de akkor még nem volt ekkora divat otthon készíteni. (Kb 20 éves koromban vettem meg az első szettemet, az óta is magamnak csinálom és a kötekedők kedvéért mondom hogy sosem volt gombás, "rohadt" :)
2023. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
csak ha lány
2023. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a suliban engedik. Én is 13 voltam, amikor először volt géllakkom és semmi bajom nem lett belőle. Nem méteres műkörmöket akar.
2023. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem vennék mert nem tudja kihasználni, nálunk tilos körmöt festeni a suliban. Általános után már vennék. Vaaagy vennék és ráhagynám, hogy hétvégente megcsinálja majd leszedje, úgy is megúnja hamar így, viszont nyárra meg már ott lesz és elkezdheti rendesen használni.
2023. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!