Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 12 éves...

Megengednétek a 12 éves lányotoknak hogy sminkeljen?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves lányom és rájöttem hogy sminkel a sulira. Mit szólnátok?

nov. 4. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy te vagy a 12 éves gyerek aki itt puhatolózik. Sosem kérdez ilyet egy szülő, mert attól szülő és felnőtt, hogy tudja, hogy kell nevelni és nem a neten kér segítséget hozzá, és hogy mit szóljon. Mert megvan már a kialakult értékrendje és elvárása a gyereke felé, nem a netezők rakják a fejébe. Azt egy élettapasztalatok nélküli, a világ működéséről keveset tudó ember teszi, például mert még csak 12 éves.
nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy szépen megfogalmaztad :-) 31 éves anyuka vagyok. Én megengedném csak megkérdeztem az embereket hogy valóban szerintük rendben van-e.
nov. 4. 16:38
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Én megengedném. Persze csak egy alap nude sminket, nem egy éjszakai buliravalót.
nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én nem. Ezek szerint 6.os, max.7. Sztem korai. Ráér ezzel még.
nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%
Az én lányom 15 éves. Most sem örülnék, ha sminkelne, de már közelebb van az "engedélyes" korhoz.
nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Kiváltanám valami mással.

Körömlakk, henna vagy valami.

De nem azért, mert magát a sminket ellenzem, hanem mert nagyon rosszat tesz a bőrrel.

Ha már pattanásosodik, azért szeretne sminket, elvinném kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz kezelésekre.

Kis szemhélypúdert és szemceruzát engednék, az nem árt.

nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Mit takar az a smink konkrétan?
nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem durván csinálja. Csak szempillaspirált szokott meg szájfényt vagyis én csak azt vettem észre rajta. Igen, pattanásos de szoktam neki rendelni bőrápolási dolgokat és már eléggé szép az arca. (Mivel tini és “nagylány” lett nem régiben eléggé sűrű szegénykémnek a pattanások, mitesszerek stb.. ) Igen, gondoltam hogy majd ha kb vége lesz ennek a korszakának akkor elviszem kozmetikushoz
nov. 4. 18:19
 9/18 A kérdező kommentje:

7

Szerintem csak jobban érzi magát úgy ha van rajta valami. De őszintén nem tudom ha ő így érzi jól magát. Majd megkérdezem tőle

nov. 4. 18:21
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

"Én megengedném"


Akkor miért titokban csinálja? Mert ha rájöttél, akkor a hátad mögött sminkelt...

És ha te engeded, nem tök mindegy, ki engedné és ki nem?

nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!