Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 12 éves...

Megengednétek a 12 éves lányotoknak hogy sminkeljen?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves lányom és rájöttem hogy sminkel a sulira. Mit szólnátok?

2023. nov. 4. 16:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jó ez jogos. De megbeszéltem vele
2023. nov. 4. 18:53
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Szempillaspirált, szájfényt engednék. Ha picit is durvábban pattanásos, tehát nem csak néha havi egy-kettő jön ki, akkor Utána járnék, hogy lehet rendbe tenni az arcát, mert a szakszerűtlen kezelés, meg ilyen olyan összevásárolt kencék inkább bajt okoznak. Bőrgyógyász, endokrinológus, jó kozmetikus alap! És át kell nézni a táplálkozását, sajnos az egészségtelen, szuper feldolgozott élelmiszerek, gyorséttermi kaják súlyosbíthatnak a helyzeten.
2023. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Én sminkeltem 12 évesen, ami 9 éve volt. Kb pont annyira, mint a lányod, csak szájfényt nem használtam. Semmi bajom nem lett tőle, csak jobban éreztem magam tőle. Szempillaspirál, korrektor, ritkán nude szemhéjpúder. Ettől senki nem lesz kva, rossz tanuló, lecsúszott csöves. Ugyanúgy jó tanuló voltam, ugyanúgy nem pasiztam, ugyanúgy jártam versenyekre.
2023. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Csak nehogy egy harmincas érdeklődését felkeltse, és biosminket... Mármint alapozót akarjon kenni a kis arcára...


Luci Feri

2023. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy valós értékeket képviselő szülő vagyok. Egy kamaszos, vagy kis ideig tartó hóbortnak tartanám. Nincs mit ezen megengedni vagy nem megengedni. Semmi közöd hozzá. Az ő élete és ő választása. Tapasztalja csak meg magát. Bár az biztos, hogy nagyon megérdeklődném, hogy mi ez nála, miért csinálja, hogy segíthessem az önfelfedezés ezen részében is. Nagyon ciki ha egy ember sminkel. Mármint, hogy folyamatosan, ok nélkül. Lehet valami nagy díva lesz, aki folyamatosan extravagáns sminkeket rak magára majd. Az is oké, mert akkor az azért van, és az önkifejezése része. De ez ritka. Az viszont nem, hogy főleg kiskamaszként MINDEN szart kipróbálunk, hogy megnézzük milyen, amikor mi csináljuk.
2023. nov. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük már
2023. nov. 6. 13:45
 17/19 anonim ***** válasza:
És mit szólt anyukád?
2023. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok az anya :-) de annyi hogy megbeszéltük.
2023. nov. 7. 13:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Sokan sminkelnek már ekkor
máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!