Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi jellemző a "csajos szobára"?

Mi jellemző a "csajos szobára"?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ez nagyon egyénfüggő! Én már láttam csupa barbee-baba szobát; láttam már Alkonyat-mániás szobát (poszterekkel); és még sorolhatnám...

Az én szobám nem igazából "csajos szoba", de én így szeretem...

13/l

2010. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A színe vagy lila vagy rózsaszín vagy esetleg sárga. Sok macika meg szív van benne. Parfüm illat van az egész szobában, mindig tisztaság van, enni lehetne a padlóról. A ruhák cipők nagyon szépen be vannak pakolva a szekrénybe.
2010. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenütt poszter általában meg tele ilyen sminkes izékkel :D
2010. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én lányom 3éves és mindene ciklámen a szobában:))

olyan egy igazi csajos szoba!!!

2010. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem rózsaszín a szobám, tele plüssökkel, és nincs rend:)

13,5/L

2010. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Túl rózsaszín egy olyan szoba, és olyan tipikus átlagos lányos dolgok vannak benne - poszter a legújabb b*ziról, szívecskék, macikák, ruhák hegye...

Nekem nem ilyen... zöld, metal - rock - punk - goth poszterekkel, rend van igaz, illat is van, de nem unalmas és lányos.

15/L.

2010. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép, lányos színeket használ, a rózsaszín és a pink minden árnyalata megtalálható benne:) A poszterek szerintem egyáltalán nem jellemzők a lányos szobára, azok inkább gyerekes dolgok, egy rendes lányszobában a falon már normális képek lógnak. Nem árt, ha van egy fésülködőasztal, tele mindenféle pipereholmikkal. Gyakoriak a plüss állatkák, romantikus könyvek.
2010. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Tele van festve harcoló macskákkal. A falon még vannak döglött szúnyogok. Mindenhol fekete ruha hever. fekete vadmacskás plüssök. Nem illatos, hanem döglött hal szagú. Vagyis ilyen az én szobám xĐ Jah és zöld/ kék alapon van megfestve. xĐ
2010. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
12 eves hugom szabaja tele van baratnokkel, parfumokkel, ruhakkal, sminkcuccokkal :D
2010. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Enyém az sajnos kb 8éves koromban kilett tapétázva pirosas rózsaszínes sárgás csíkosra-_-"

Fehérek a bútorok,a falam egyik fele ilyen srapbook szerű.:D

Az tetszik.De nem sokára kiköltözök belőle,ugyhogy azzal nemtudom milesz :(

Amúgy az én szobámban vagy baromi nagy kupi van,vagy a másik véglet...hogy enni lehet a padlóról.Általában reggelről délutánra változik xD

Őőőő....nincsenek plüsseim.De pl barátnőm szobájába rengeteg van.Szval :d

2010. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!