Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másoknál hogy van ez az...

Másoknál hogy van ez az osztályban?

Figyelt kérdés

Nálunk van egy fiú az osztályban akinek írtó gazdagok a szülei de a lányok undorodnak tőle kivéve azt az egy lányt akinek szintén gazdagok a szülei.(illetve van még egy "gazdag szülejű" lány de annak spórolósak a szülei.)

Viszont nekem aki bár okos vagyok de gyenge, nincsenek menő cuccaim stb nekem azt mondta két lány(az osztály két legokosabb lánya) hogy sokkal normálisabb vagyok mint a fent említett fiú. Ezt nem tudom hogy okkal-e de úgy vettem hogy nekem nagyobb esélyem van náluk mint a fent említettnek.

Szerintem az okosabb lányok tudják hogy nem a menő cuccok számítanak meg a hasonlók.(a fent említett fiúnak 55000 forintos ipodja van mikor csak nemrég kapta meg az előző ipodját ami meg 40000volt. Ráadásul névnapjára (!)kapta.

(SENKI ne írjon olyanokat hogy én biztos egy stréber vagyok.)

Tehát a kérdés:

Hogy van ez nálatok?

Jól gondoltam-e hogy nagyobb esélyem van?

13/F


2010. okt. 19. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallod, aki téged le stréberez az egy utolsó retardált idióta. :D Nincs ebbe semmi, kevés pénzből is lehet jól öltözni. Én pl múltkor 4000 ft-ért vettem olyan cipőt ami tiszta olyan jellegű mint a márkásak, csak azok 25000-30000ft-ba kerülnek. Lényegébe véve, ha egy lány szeret nem azt fogja nézni hogy mennyi pénzed van...
2010. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem ez nem attól függ, hogy kinek milyen a családi háttere. Én ismerek olyan embereket, akik hatalmas házban laknak és nagyon gazdagok. Mégis sosem adták annak a jelét, hogy ők emiatt valamivel jobbak lennének, mint mi. Sosem hívták fel a figyelmet, ha valami drága cuccuk volt és nem dicsekedtek vele. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy attól még, hogy valaki gazdag, nem biztos, hogy ez látszik a viselkedésén. Lehet, hogy lehet látni a cuccaikon, de ha nem hivalkodnak velük, akkor az nem gáz.

Ellenben lehetnek olyan lányok, akiknek pont az jön be, akik gazdagok és erre fel is hívják a figyelmet. Ha a te osztályodban nincsenek ilyen lányok akkor nagy valószínűséggel náluk nagyobb esélyed lesz, mint a az általad említett fiú. (és szerintem az osztályodon kívül is több az ilyen lány ;) ) Mivel ahogy látom, ő abba a kategóriába tartozik, aki többnek érzi magát emiatt. Én ezt nagyon elítélendőnek tartom, főleg hogy nem ő dolgozott meg ezért, ő csak élvezi a helyzetet.

2010. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel most kerültem új osztályba a többiek anyagi körülményeiről nem tudok nyilatkozni de...


Általában (nem mindenki! csak a nagyrészük:)) akik ilyen gazdagok mint az osztálytársad, azzal együt jár, hogy beképzelt és bunkó...ami eléggé viszataszító tud lenni.


Egyébként szerintem ilyen fiatalon nem sokan nézik még a pénzt...nem hiszem, hogy egy 13 éves lányt nagyon érdekelné, hogy a barátja(aki max 2 hónapig lesz az de így is túlzok:D)mennyire gazdag. Az anyagi hátteret később kezdik fontosnak tartani szerintem.

2010. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az említett fiú egyébként a barátom és nem akarom vele elveszteni a barátságomat féltékenységből. Ezért általában nem hozzuk szóba vele az ilyen dolgokat.
2010. okt. 20. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló helyzet van. Van két lány a suliba jó barátnők meg minden (szentem hülye csicskák)

gazdagok mint a xar. Hetente új ruha cipő stb..NEm tanulnak semmit, csak a pasikért ÉLNEK, én próbálok tanulni h ne legyek olyanok mint ők.Folyamatosan cikiznek a cuccaim miatt.Múltkor (kivételesen) elmentem nadrágot venni. 2 napig volt rajtam az a nadrág ,erre elkezdenek cikizni h nincs ruhád, hogy mindig ezt a nadrágot veszed fel? ... ch..ch...


13/L

2010. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a pénz számít. A jófejűség a barátság és az hogy jó tanuló legyél. Ezt a szüleid is díjazni fogják . ;)
2010. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!