Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy elfogadjanak...

Mit tegyek, hogy elfogadjanak az új osztályban? Már rosszul vagyok a holnaptól :S

Figyelt kérdés

Holnap kezdem az új sulit és hát eléggé be vagyok tojva...

Azért,mert:

1.ez a város legjobb sulija,álmomban nem gondoltam,hogy ide felvesznek és félek,hogy én leszek a leghülyébb az osztályban

2.ez elég sznob suli,szinte az összes "nagymenő" idejár a városból,mindenki ismer mindenkit

3.mindenki hibátlanul néz ki(pl. a lányok nincsenek 60 kg felett,tökéletes a hajuk,sminkük,ruhájuk,szépek,okosak és már sok fiújuk volt)


Én viszont nem vagyok ilyen...Nem vagyok "menő",szinte félek tőlük,alig vannak ismerőseim.És nem vagyok szép(ha nem gyantáztatom a szemöldökömet,akkor összenő és a hajam is töredezik,2 napom belül zsírosodik,stb.) és nem volt még barátom sem.

Pont olyan osztályba fogok kerülni,ami tele van"szépkislányokkal" és "cukifiúkkal" (csak hogy a legjobb bnőm szavaival éljek).És a legtöbbjük nagyon lenéző,mert felsőbbrendűnek képzelik magukat vmi miatt.Nem ítélem meg őket,de pár arcot ismerek közülük meg hallottam róluk néhány dolgot és háááát....Félek,nagyon !


Mit tegyek majd?


14L


2011. aug. 31. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Biztos lesz hozzád illő lány, nem létezik hogy legalább egy olyan ne lenne. Viszont pozitív hozzáállás kell holnaptól, mosolyogj, barátkozz, menj egyikhez is a másikhoz is ismerkedj, ne várd hogy hozzád jönnenek. Ja ne csak egy lánnyal ismerkedj, többel mert ha pont ő esik ki valamiért, mondjuk sulit vált, nem lesz senki. Nem kell lebecsülnöd magad, honnét tudod hogy okosak-e, lehet csak protekcióval kerültek be, szed ki a szemöldököd, moss hajat, sminkelj legalább pár napig míg megszeretnek, ja és holna este irj az privit, hogy hogy sikerült. :)
2011. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem Salgótarjánba jársz?:)
2011. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem,Budapestre.


De én egyszerűen leblokkolok,ha ismeretlenek közé megyek.Olyankor egy ép mondatot nem bírok kinyögni.

2011. aug. 31. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Amikor én új suliba kerültem voltak ismerősein és röviden és tömören sz@rba se nézek.....kitagadtak és próbálták rávenni a többieket is.......na de nem bírtak velem sokat kezdeni mert nem velük törődtem ha nem a normális élőlényekkel.....

nos röviden a normálisakat vedd figyelembe akik kedvesek is ezt észreveheted könnyen abból, hogy hogy bánnak másokkal és tegyél egy jó nagyot a nagy egoista szemétláda arcokra és ne hagyd hogy kikészítsenek :)

2011. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Uhh.:/

irigylem az osztályodat.:$ Szerintem csak próbálj nem előítéletes lenni, ha máshogy nem, beszélgess róluk a sminkjeikről.:)

2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Életem egyik legjobb napja volt a mai :D

Igazából nem olyan szörnyűek,a lányok kedvesek,bár elég plázacicának tűnnek meg először furcsán néztek rám,de utána elkezdtem beszélgetni velük és tökjól megértjük egymást.A fiúk meg tényleg irtózatosan cukik...Jóban lettem velük,el is hívtak egy holnapi bulira.De amúgy az egész osztály tök jó,mert folyton röhögünk,valaki mindig beszól az ofőnek,aki már ma kiborult picit miattunk.

2011. szept. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!