Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A párom huga azzal szórkozik...

A párom huga azzal szórkozik hogy a tudakozókat hívogatja és ki adja magát rendezvény szervezőnek, riporternek vagy vagy valamilyen szervezet tagjának és Közismert személyek számát kéri le. Mi mondtuk hogy ne csinálja de mégis folytatja mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akárminek adja ki magát, ha titkosítva van az illető telefonszáma, még a római Pápának sem adják meg!....


Ha publikus a telefonszám, akkor bárki megtudhatja, teljesen fölösleges egy telefonos ügyintézőnek hazudni!


A párod húga nagyon ráérhet, esetleg a telefonszámlát vele kellene kifizettetni, mindjárt meggondolná, mivel szórakozik!

2010. okt. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás.

Felhívod a telefonszolgáltatódat és mondod hogy...

ezt és ezt és ezt a telefonszámot tiltsa le a kimenő hívásról így semmikép nem tudja felhívni (vagy pin kód is megadható hozzá)


Ha már eddig eljutottál akkor az emelt díjas számokat is tiltasd le nehogy azokat is hívogassa...

2010. okt. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket


a első hozzászólónak mondanám hogy mobil tudakozókat hív és nagy mázliára a t-mobile tudakozó neki ingyenes. Mert ő maga is 30-as. A 20-ast meg a 70-est meg pénzbe kerül de az őt nem érdekli csak az a lényege hogy minél több közéleti személy száma meg legyen neki.

2010. okt. 20. 06:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy egy nagy szart nem ér hogy titkosítot mert 1x én is megpróbáltam én Rendezvény szervezőnek adtam ki magam és úgy adták ki nekem bereczki zoli számát mint a szél.
2010. okt. 20. 06:38
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Hehehe nagy arc leszet a kiscsaj :DD

Amúgy mért zavar ez titeket?

2010. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet^^ :)
2010. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
engem nem zavar csak elege van a nővérének belőle hogy állandóan hívogatja a tudakozót és a közéleti személyek számát kéri el. egyszer már olyan egyik a sok közül felhívta hogy miért hívta elég ciki volt.
2010. okt. 20. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Tényleg jó fej lehet a csaj :D:D Hány éves?
2010. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14 éves a huga nagyon jó fej de ha elegurul neki az agya akkor ilyen hülyeségeket csináll.
2010. okt. 20. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem komplett ! De majd kinövi !! Úgy is meg fogja unni másik meg hogy nem kell adni neki telefont akkor !
2010. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!