Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másnak is ennyit kell (ett)...

Másnak is ennyit kell (ett) tanulni az ötösért?

Figyelt kérdés
Nekem itthon négy-öt órát kell tanulni, hogy jól felkészülve, felelet- és dolgozatkészen menjek el, ettől viszont olyan iszonyatosan fáradt vagyok, hogy alig tudok bármit csinálni, átalszom a fél szombatot, annyira kimerülök a hét végére. Nem szeretnék rossz jegyeket, oké, hogyha matekból, ami nem igazán megy, négyes vagyok, de a többiből nem szeretnék engedni. Nektek is ennyit kell(ett) tanulni kilencedikben?
2010. okt. 20. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is rengeteget kell tanulnom!! Pedig nem mondja rám senki, hogy buta lennék vagy ilyesmi. Plusz még sportolni is járok, legalábbis szeretnék járni továbbra is, de így tényleg nagyon nehéz. A hétvégén én is rengeteget alszom 12 órát egyhuzamban mindkét nap..
2010. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. :-) Én kétszer járok két óra angolra iskolán kívül, sportolni egy lábsérülés miatt sem tudok, a következő állomás a gyógytorna lesz.
2010. okt. 20. 16:55
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én, 13 évesen ennyit tanulok!:(( Már most nagyon fáradt vagyok

ja és még csak 7. es(nem mo-i vagyok)

2010. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

hátnemtudom..nekem akkor tart eddig a tanulás ha egy nap 3-4 dogát írunk..vagy ha tanulás közbe msn-ezek vagy netezek ... de amúgymeg azokból a tantárgyakból amiket szeretek és könnyűnek tartok( kémia, nyelvtan, biosz, töri, irodalom) elég ha 1-2szer átolvasom.. amiből többet szoktam esetleg készülni az a matek és a föci... de amúgy kb. 7. óta tanulok.. azelőtt simán megvolt a 4,7-es átlag órán figyeléssel

Nem vagyok szerintem valami hűdenagyon okos...mindenki képes lenne rá ha nem úgy állna a tananyaghoz hogy unalmas szar, és órán megtalállná az összefüggéseket vagy úgy figyelne a tanár beszédére hogy közbe magában már mélyíti el az anyagot...

2010. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
annyi lemaradt h 14/L
2010. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Öö hát nem. Gimiben előfordult a 3-4 óra is vagy több, ha még durvább dogákat irattak, amúgy nem szakadtam meg különösebben, 1-2 óra elég volt felkészülni. Jó mondjuk nem voltam szín ötös, de 4,5 körül volt az átlagom, ami azért egy erős gimiben nem volt rossz teljesítmény, az érettségim viszont szín ötös lett, úgyhogy...
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Max 3 óra. Fog az agyam :D
2010. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Őh... tizedikes vagyok, de napi 1 óra tanulás, ha megvan. És az ötöseim vannak többségben. Kilencedikben sem tanultam többet, osztályelsőként végeztem.

Magolással nem sokra mész, elhiszed ?

2010. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)


Nem magolok, a benyalt anyag tulajdonsága, hogy egy-két év alatt elfelejti az ember, én meg egészen jól emlékszem a régi anyagokra. Van, akinek lassabban megy, de te szerencsés vagy :-)

2010. okt. 20. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom hogy szerencsés vagy !!!! Én végig tanulom az egész napot !!! És van olyan tantárgy amit hanyagolnom is kell és ezért jártam is már porul :S szóval nincs semmi szabad időm se csoda hogy most van egy kicsi ! Örülnék ha csak 4 órát kéne tanulnom !
2010. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!