Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ki fogják ezt nőni?

Szerintetek ki fogják ezt nőni?

Figyelt kérdés

Van az osztályomba jónéhány lány, akik alapjában véve elég rendesek, csak állandóan ez a duma megy, hogy ,,szercsipofcsi" és ilyenek. Gondolom mindenki találkozott már ezzel a jelenséggel.

Az lenne tehát a kérdésem, hogy szerintetek ezt mikor fogják már végre kinőni, mert azért 9. osztályban ez eléggé gyerekes már...Szerintem. Örülnék, ha megosztanátok velem néhány tapasztalatot, véleményt. :)


2010. okt. 22. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7. vagyunk de máár nem csináljuk ezt..
2010. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is 7.-es vagyunk és nálunk ez már nem megy :D [hálistennek :)]


Szerintem hamarosan kinövik. Mert elég gáz :D

2010. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*Én=Mi
2010. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hú de jó nektek. :)

Nálunk még 8.-ba is ez ment, bár igaz se akkor, sem most, nem csinálja mindenki hála az égnek. Nagyon remélem, hogy kinövik, mert ez már nagyon dedós...

2010. okt. 22. 20:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk meg az megy hogy szupcsi barcsi mag ex-szupcsi barcsi stb

13/F

2010. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úristen :D


Nemannyira rég voltam 7edikes (5éve kb) akkor ilyen gy*kér szövegek (bocs) még nem voltak. Nemtudom mikor jött ez divatba...


Majd kinövitek (remélhetőleg)


17F

2010. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát már sokszor hányingert kapok mikor meghallom ezeket a szerintük aranyos nyelvtörőket...Remélem tényleg kinövik...
2010. okt. 22. 21:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nálunk nem volt nagy divat ez a furcsa beszéd,de persze volt 1-2 szó amit máshogy mondtunk,de azt osztályszinten.Már csak 1,5 évig kell ezt hallgatnod,utána új iskola,új osztály...:)

15L

2010. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi hetedikesen ezt soha nem mondjuk xd
2010. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 petrus (: ***** válasza:

egy idő után cikinek fogják találni, és megunják :) ha nem, akkor ők lesznek a tipikus buta kis plázacicák, ha későn érő típusok, anál később növik ki :)

mi is mondogattunk ilyeneket, de csak hülyeségből, és ritkán.


16/L

2010. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!