Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fel fog nőni valaha a lányom?

Fel fog nőni valaha a lányom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 16 éves lányom totál olyan mint egy idióta. Ha a konyhában vagyok, jön és magyarázza a maga kis hülyeségeit. ezek annyira viccesek, hogy már majd be pisilek a röhögéstől és néha úgy érzem magam mintha egy stand-up comedy showban lennék.

Sokat viccelődik, szinte mindenből viccet csinál. ha esetleg rossz dolog történik, és sír akkor kb 5 perc múlva már egyszerre sír és nevet.

Az lenne a kérdésem, hogy meg fog komolyodni? lesz valaki aki így szereti majd őt, és a párja lesz? Nagyon félek hogy a férfiak nem fogják díjjazni az ő bolondos stílusát.

34éves anyuka


2011. jún. 12. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan lesz, aki bírni fogja. Az évek majd segítenek, no meg az élet. Bár igaz, hogy sok tapló férfi van manapság. Lehetséges, hogy a humora egy jó szűrő lesz és elüldözi a barbárokat a színről. De az is lehet, hogy egy Mr. Bean típusú barátja lesz. Aztán majd nem lehet megmaradni a közelükben. Nyugi. Megoldódik idővel minden. :-)


34éves Apuka

2011. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még lehet komolytalan, még van ideje felnőni.

De szerintem te is vedd őt komolyabban, mert az jó dolog, hogy megy utánad és magyaráz, hiszen sok tini semmit sem beszélget a szüleivel!

Ha pedig ő ilyen vicces figura, akkor így fogja megtalálni a párját, egy olyan ember mellett, aki tényleg így szereti.

A bolondos stílus még nem jelenti azt, hogy az életben majd nem lesz képes megállni a helyét. Amúgy meg kap majd még annyi pofont az élettől, hogy nem biztos, hogy mindent el fog viccelni...

2011. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ebbe mi a baj, inkább nevesen mind sírjon. :D
2011. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én díjaznám. Nem szeretem, hogy mindenki olyan komoly. Mondjuk én sem vagyok az.

16/f

2011. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Szia!



Szerintem csak ezzel idegesíteni akar.


Hogy hülyének tetteti magát.

2011. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen csaj vagyok, de tudok komoly is lenni, és tudom, hogy mikor lehet így hülyéskedni és mikor nem. :)
2011. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Megtalálja a zsák a foltját;)

Nem kell félned, megtalálja majd ő is a párját ha eljött az ideje. Addig örülj, hogy veled van, és téged szórakoztat.:)Addig a tiéd a kislány ameddig nincs neki fiú.

2011. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi idős vagyok, mint ő. Sajnos az élet cudar mivolta komollyá tett, de véleményem szerint inkább nevessen, mintsem sírjon.
2011. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is ilyen volt 16 évesen, most 20 lesz, és már megkomolyodott. Persze most is poénkodik, de mégis komoly. Szóval ne aggódj, nem lesz ebből probléma! :) 20/L
2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
majd ha felcsinálják nem nevet !
2011. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!