Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen szakmát szeretnétek...

Milyen szakmát szeretnétek majd? Hány gyereketek lesz, és hogy fogják hívni őket?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok, már régóta szeretnék színésznő lenni. Úgy tervezem, hogy két gyerekem lesz. Lánynevek közül a kedvenceim a Lola és a Luca, fiúnevek közül pedig a Soma és a Félix. :-)
2011. júl. 18. 16:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Kivanom hogy be is jojjenek az almaid.
2011. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
78%

Fotós szeretnék lenni. :) Gyerekek: egy fiú, utána egy lány. Nevekben még annyira nem gondolkoztam. :)

Teljesüljön az álmod! :)

2011. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Kedvesek vagytok! Én is ezt kívánom mindenkinek!
2011. júl. 18. 16:27
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Én csak annyit tudok, hogy ki szeretnék menni Franciaországban, és ezért mindent meg is teszek. Ott történész vagy régész szeretnék lenni. :) A gyerekekröl még nem nagyon gondolkoztam, de biztos hogy lesznek. :) vagy 1 vagy 2 :) Én is kivánom, hogy teljesüljön az álmod, hiszen álmok, célok nélkül mit sem ér az élet.

14/L

2011. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Én matematikus szeretnék lenni, valahol külföldön élni, gyereket illetően pedig egy kisfiút.
2011. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Pety07 válasza:
78%
Tánc tanár:2 gyerek Ikreket :D:D
2011. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%

Én tanár szeretnék lenni, vagy régész. Mindig történelemmel akartam foglalkozni, imádom, szeretném azt tanulni majd.


Lány: Izabella

Fiú: Márton, Tamás


Mondjuk jelen pillanatban a hátam közeépre sem kívánom a gyerekeket, majd később meglátjuk.

16/l

2011. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

Hű... 13 éves fejjel még nem határoztam el egyértelműen ilyeneket, de azért essünk neki.

A szakma a lehető legneccesebb kérdés, igazság szerint sokminden megfordult már a fejemben. Legszívesebben talán patológus lennék, de lehet, hogy a végén csak könyvelő lesz belőlem...:D

Gyerekből elég nekem egy vagy kettő is. Egy fiút mindenképp szeretnék, a többit majd meglátjuk. Még nem döntöttem el a leendő gyermekeim nevét, de persze van pár, ami tetszik (fiú: Alexander, Erik, Csongor, Frigyes; lány: Titanilla, Natasa, Mirjam).

13/L

2011. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

újságíró, író, idegenforgalmi menedzser, rendezvényszervező, operatőr, filmrendező, producer, casting-végző, riporter, MTI-ben akármi, rádióban hírszerkesztő


gyerek 2-3 két lány egy fiú... lánynevek közül tetszik a dóra, anna, laura, elizabet, sára, luca, emma, csenge, ivett, eszter, lilla


de nem sorrendben írtam, a lilla és a dóra tetszik a legjobban


fiúnevek közül az egyszerű és gyakoriak: péter, dániel, dávid, balázs.

2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%

utolsó vagyok, ülföldre szeretnék menni, szóba jöhető országok:

1. franciaország

2.anglia

3.svájc

4.svédország

5.belgium


és nem a fővárosokba hanem egy másodrangú város mellé tehát birmingham, versailles, marseilles, bregenz, stb. MELLÉ, az agglomerációba..

2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!