Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves fiadnak milyen a...

12-13 éves fiadnak milyen a szobája??

Figyelt kérdés
Nekem lányom van de az botrányos! Minden szétszórva. Bugyi zokni ahol épp levette. Hiába rakunk rendet hétvégén pár nap és teljesen lelakja. Mindig azt mondták nagyszülők a lányok rendesebbek jobban tartják a rendet, vigyáznak a szobájukra. Na most ez egyáltalán nem igaz. El sem tudom képzelni akkor mi lehet egy fiúnál!!

jan. 14. 16:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

,,Hiába rakunk rendet hétvégén "


Miért ti raktok rendet? Rakjon ő rendet. Ha meg nem fog, jön a büntike.

jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

A 12 éves fiamnál ugyanez van szó szerint, csak neki bugyija nincs. :D

Szánalom!

jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem nem függő. A 14 éves lányom szobája sokkal rendetlenebb (lenne, ha nem "csesztetném" azzal, hogy rakjon rendet maga után), mint a 11,5 éves öccse szobája (ő magától rendetrak meg kitakarít). A lánynak szólni kell, hogy a mosott, vasalt ruhát szépen tegye be a szekrénybe ne begyűrje vagy a széken hagyja, a fiú szépen beteszi magától 🤷🏼‍♀️.
jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Gyereke válogatja... emlékszem, ennyi idősen húgom szobájában mindig kupleráj volt, nálam meg rend (én is nő vagyok). Aztán 14 évesen elkerültem kollégiumba, négyen voltunk egy szobában, ott meg az egyik szobatársam olyan szinten pedáns volt, hogy az már túlzás volt. Soha semmi, a legkisebb trehányság se volt.. hozzá képest én rendetlen voltam, pedig otthon én voltam a "bezzeg" gyerek.

Szerintem a fiúknál is van mindenféle...

Csukd be a szobája ajtaját, és akkor nem látod a rendetlenséget. Ne pakolj helyette, elég nagy már, pakoljon ő.

jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az a "vicces" hogy egyébként rend van mindenhol. Rendszeres takarítás mosás rendrakás. Szoval ezt látja. Már ha látja. De kb fél éve kezdődött ez a mindent szétszórunk filing. Vagyis nem direkt csak leveszi magárol és otthagyja. Másnap azt is leveszi és azt is otthagyja. Aztán mikor már sok van akkor átlép rajtuk. Sokszor hétközben nem is megyünk be hozzá mert inkább nem akarjuk látni hogy mivan. Aztán hétvégén szép rend lesz minden megy mosásba porszivozás stb. És kedden legkésőbb megint ugy néz ki a szoba mintha kézigránát robbant volna. Borzalmas. És hibába mondjuk. Ez igy ok!!
jan. 14. 16:48
 6/28 anonim válasza:
99%

Az én fiam szobája is ilyen.

Ha szólok akkor begyűri a szekrénybe.🤣🤣

jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk dettó 12 éves fiúval.

Sem én, sem az anyja nem voltunk soha ilyen rumlisak, mástól sem láthatta ezt soha.

Fel nem tudom fogni, hogy miért van ez.

Szerintem ez a mai gyerekgenerációval járó problémakör, velük született rendellenesség.

jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%
jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
De nem nektek kell rendet rakni, hanem szankciókat bevezetni, ha nincs rendben a szobája.
jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
#9 Ez nálunk nem vezet célra. Egyszerűen nem tudunk már mit kitalálni. :S
jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!