Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire akadjak ki a fiamra?...

Mennyire akadjak ki a fiamra? Most jöttem rá, hogy rendszeresen alkoholt ad a 12 éves öccsének. Milyen büntetést ajánlatok?

Figyelt kérdés

Most 17 éves és a házibulikba néha elviszi a 12 éves kisebb fiamat. Mindig azt mondják, hogy ott le tud feküdni meg vigyáznak rá. Én aggódom ugyan, de a házibuliba végül elengedem.

Tegnap is hívták a nagyobbik fiamat a barátai egy buliba és ment velük a kicsi is. Két óra körül aztán a haverjának az édesapja hozta haza a fiúkat és mindketten ki voltak ütve.

Azon nem is húztam volna fel magam, ha csak a nagyobb issza le magát, de hogy a picinek is adtak italt az kiverte a biztosítékot.

Reggel amikor már olyan állapotba voltak beszéltem velük külön-külön. Kérdeztem a nagytól, hogy lehet olyan kevés esze, hogy a 12 éves gyereknek alkoholt ad. Meg azt is kérdeztem, hogy volt e máskor is ilyen. Bevallotta, hogy ennyire még soha nem rúgott be, de szoktak a kicsinek sört adni.


2010. okt. 23. 12:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

-soha többé nem viheti el az öccsét magával buliba


- őt magát se engedném el negyed évig.

2010. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Tinker Bell ***** válasza:
65%

Milyen anya vagy te???

Ne legyél meglepődve, hogy beiszik a kisfiad, ha elengeded bulizni a naggyal! Gondolod, hogy lerészegedett, befüvezett taknyosok tudnak felelősséggel vigyázni egy 12 évesre?

Hihetetlen!

Így nem is csodálom, hogy a mai fiatalok ilyenek...

2010. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%

De a a gyereknek meg lehetne annyi esze hogy nem fogadja el...

mert amit nem akarok azt nem tudják rám erőltetni!! PL: Ha mondják gyújtsak rá akkor meg mondom hogy "kösz nem"

Aztán ennyi 13 éves vagyok és nem vagyok sokkal idősebb a kisebbik fiadnál...

2010. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
minek engeded el a kicsit?
2010. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azt már mondtam neki, hogy többet nem viheti az öccsét.
2010. okt. 23. 12:10
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
hogy lehet annyi esze hogy elfogadja* bocs
2010. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Most már tudom, hogy nem kellett volna elengedni. De ismerem a fiam haverjait és azt hittem jó társaságban van. Ezt az oldalukat nem ismertem a fiúknak.
2010. okt. 23. 12:12
 8/28 anonim ***** válasza:
47%

17 évesen para, ha a gyerek kiüti magát! Ráadásul még elvileg nem is fogyaszthatna alkoholt, Téged vonnának felelősségre, ha baja esik! A kicsit meg eleve nem lett volna elengedni esti buliba, nagyon fiatal még ahhoz! 12 évesen 10-kor már ágyban a helye.

Szépen magyarázd el a fiadnak, hogy egy-két dör az rendben van, de!

-meg kell tanulnia a mérsékletes ivást

és

-felelősségteljesnek kéne lennie min. az öccsével szemben.

Azt külön nem ártana kihangsúlyozni, hogy nagyot csalódtál benne a fentiek miatt.:(

2010. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%
dör=sör:P
2010. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Tinker Bell ***** válasza:
92%

Istenem de naiv vagy!

Miért? Mit gondoltál? Mit csinálnak a 17 évesek egy házibuliba? Társasjátékoznak?

Örülj neki, hogy nem a rendőrök hozták haza a két részeg fiadat! Ha én lennék a szomszéd, biztos kihívtam volna őket!

2010. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!