Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem gusztustalan...

Csak szerintem gusztustalan ha egy lány rendszeresen káromkodik?

Figyelt kérdés

Egy két basszus,bakker,basszameg,b@zdmeg még belefér..De a g*citől meg a hasonlóktól kiborulok.Csak szerintem gusztustalan és primitív dolog?Őket minősíti.Én is szoktam néha!!!!! de nem viszem túlzásba..Kéne nekik egy szájmosás.Csak én vagyok ilyen "ódivatú"??

13/L


2011. jan. 14. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem csak te gondolod így, mindenki így gondolja, még az is, aki sokat káromkodik, tudja ő a szíve mélyén. És nem csak egy lány szájából gusztustalan, mindneki szájából az. De sajnos ott tart a világ hogy ezek úgymond már ,,alapszavak" sajnos.
2011. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

szerintem is szörnyű-.-" Ha valamin nagyon kiborulok kicsúszik 1-1 szó, ami nem kéne, de aki nem tud végigmondani egy mondatot káromkodás nélkül, szerintem szánalmas

13L

2011. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy fiú káromkodik úgy, az is ugyanúgy gusztustalan. Tényleg minősíti önmagát, de sajnos nagyon sokan vannak, akiknek ez az alap beszédstílusuk, és nem is akarják megváltoztatni...
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Engem a szüleim úgy neveltek hogy ne káromkodjak és nem is teszem. Nem érzem szükségét. Ha nagyon elegem van vagy dühös vagyok másképp is kitudom fejezni magam. Tényleg csak szökő évente egyszer káromkodom talán de akkor is mindig olyan bűntudatom van. Pedig a szüleim is változtak azóta most hogy már nagyok vagyunk nem korlátozzák magukat. Másnál pedig tolerálom. Hülyeség lenne harcolni mások ellen. Nekik az épült be hogy lehet nekem meg az hogy nem.

16/L

2011. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

helyzettől függ. igaz, én már kicsit idősebb vagytok nálatok, de sztem felnőtteknél is baromi idegesítő, ha valaki öncélúan káromkodik.


nos, ha valami nagyon felhúz, és egyedül vagyok, akkor mondom, ami jön :D

ha elmegy a villamos az orrom előtt, úgy hogy futottam is utána, akkor érthetően eltátogok egy szépen cizellált káromkodást.

ha a barátaimmal beszélek, sem engedek meg magamnak durva szövegeket. ha hivatalos közegben vagyok, akkor olyan szinten megvillogtatom a szókincsemet, hogy öröm hallgatni :D

2011. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egy osztálytársam (fiú) olyan,hogy nagyából minden második 'mondatába' a bäzmeg szócska lifeg vagy valami 'szinonimája'.

-Szia bäzbmeg?

-Mivan veled?

Voltál tegnap bäzdmeg inni?

Gyakorlatilag itt az emberi IQ szint meg is szakadt.

Nem mintha én sokra tartanám magam,de kitudok fejteni 2 mondatot egymás után követve,bő mondattal és egy csúnya szó nélkül.

Én is szoktam csúnyán beszélni,ez van,ezt hallom nap,mint nap a környezetemben és lassan természetessé válnak ezek a szavak.

A h¨lye,k˝csög,bäzdmeg manapság már nem csúnya hanem inkább egy elkönyvelt természetes magyar szó.

Amit már lassacskán óvodások szájából hallok az utcán,akkor min is csodálkozunk?


Na mindegy.

Viszont számomra a túlzott káromkodás fiú szájából is undorítóan hangzik és nem minden esetben tudom tolerálni ezt,főleg mikor indoka nincs káromkodni de mondja sorra egymás után ezeket a szavakat.

A tanárt lek.rvázza,mert nem kapja meg a kettest az adott tantárgyból és el nem gondolkozna magán.

15l

2011. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van,fiúk szájából is gusztustalan.Én csak akkor szoktam ha valaki nagyon de nagyon feldühít valamivel..Az a baj a legtöbb emberrel(szerintem) hogy nem tudnak változatosan beszélni.(Kivéve az öregek) Annyira megszokottak ezek a szavak hogy mindenki átveszi őket és már alapszóként használják,és nagyon idegesít néha amikor azt hallom mindenhol hogy bäzdmeg,kurväanyádat stb..Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 14. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

na most úgy leleszek pontozva hogy csak na de mind1 azért elmondom a véleményemet.


Énis szoktam csúnyán beszélni, nem tagadom, sokszor. Ha ideges vagyok akár minden mondatomba belecsúszik egy csúnya szó. Tanárt is szoktam szidni ha nem jogosan ítél el. Ezvan, kész. Belátom nemszép dolog, próbáltam már leszokni róla de nekem nemmegy. Én már beletörődtem.

Viszont az más ha valaki mint pl én csak baráti körben beszél csúnyán vagy valaki utcán, pl megbeszélésen, családban, felnőttekkel.

Szóval egészen más ki/mikor/miért káromkodik.

Nemszépnek nemszép de ezis a magyar nyelvhez tartozik.

2011. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Igen nagyon gusztustalan ha egy lány káromkodik

fiúknál meg szokták bocsájtani 1-2 alkalmat

2011. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon sokat káromkodok lány létemre, és tudom, hogy nem szép. Csak nehéz abbahagyni. Evvan. :D
2011. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!